Wpis z mikrobloga

2023 był dla mnie - mimo smutnej końcówki - bardzo szczęśliwym i pod wieloma względami przełomowym rokiem w życiu. Udało się go zakończyć domykając wszystkie stresujące, ciążące mi na sercu problemy, więc teraz mogę w spokoju żyć dalej w oczekiwaniu na nowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 2024 życzę sobie przede wszystkim więcej cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celów i zdrowia. Zwykle nie robię takich list, tylko od razu przechodzę do działania, ale z ciekawości tym razem spisałam to, co chciałabym ogarnąć w nadchodzącym roku i za 12 miesięcy podsumuję jak poszło:

Plany i postanowienia na 2024:
1. Nauczyć się wreszcie porządnie obsługiwać Singera i uszyć sobie ubranie, w którym nie będzie mi wstyd wyjść do ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W planach przynajmniej 1 spódnica i 1 sukienka.
2. Zacząć regularnie malować/rysować w plenerze. W #wykopaka dostałam piękny, nowy szkicownik i zapas ołówków, dokupiłam sobie jeszcze nowe akwarelki - jestem gotowa.
3. Zwiedzić z mężem losowe katakumby.
4. Spróbować hodowli motyli.
5. Poprowadzić przynajmniej jedną autorską, pełną przygodę w oparciu o set Spelljammer - Adventures in Space.
6. Kontynuować naukę mongolskiego i japońskiego.
7. Zrobić porządki na profilu na lubimyczytac.pl i zacząć regularnie umieszczać tam recenzje przeczytanych, a nie tylko katalogować kupione książki.
8. Wzmocnić kręgosłup i popracować nad rozciąganiem się.

Winylki do zdobycia:
Placebo - Never Let Me Go
Essenger - After Dark
Daniel Deluxe - Instruments of Retribution
Drab Majesty - The Demonstration
Eels - The Cautionary Tales of Mark Oliver Everett

Motyle w ramkach do zdobycia:
Chorinea sylphina
Papilio palinurus
Deilephila elpenor (Zmrocznik gładysz)

#2024 #postanowienia #postanowienianoworoczne, no i trochę plany na #rozwojosobisty
  • 9
  • Odpowiedz