Wpis z mikrobloga

#przegryw
Wy też macie takie lewe ręce i brak myślenia do roboty fizycznej? Bo ja nie wierze se że ktoś może być taki głupi jak ja. W sumie u nas w kołchozie też był taki w sumie gorszy jeszcze ode mnie co wiertarki popsuł, samochód pocharował, kosiarke popsuł i różne takie dziwne akcje, ale potem se chuop ogarnął dobrą robotę nie fizyczną, o co tu chodzi??
  • 24
@ZacharJasz92: Ja zawsze chciałem być kierowcą zawodowym, ale gdy w końcu zrobiłem prawo jazdy B, a potem C, okazało się, że się do tego nie nadaję, bo ogarnia mnie strach i stres przed odpowiedzialnością na drodze. Zostałem bez planu na życie i trafiłem do Januszexu. Gdzieś tam wewnątrz moja mała ambicja każe mi wyrwać się z niego, zrobić kolejną kategorię prawa jazdy i chociaż spróbować wymarzonego zawodu, ale boję się zaryzykować.
stary, przy mnie to na pewno jesteś mistrz w tych sprawach. Ja wyleciałem nawet z produkcj bo nie ogarnialem maszyny, taśmy z której wylatywały pojemniki plastikowe. To samo fizyczna praca w pieczarkarni. Tak wszystko spieprzyłem że głowa mała. Koszmar.


@wujeklistonosza: gdzie pracujesz teraz xd?
@ZacharJasz92 U mnie w januszexie jest taka prosta karynka która ledwo potrafi obsługiwać komputer, zupełnie nie zna angielskiego (system i wszystko jest po angielsku) a obsługuje Adobe ilustratora pod klisze dla introligatorów na drukarni. Zero inwencji własnej, wyuczyła się gdzie ma kliknąć, gdzie zapisać, wszystko ma skonfigurowane i robi swoją robotę całkowicie automatycznie według powtarzalnego schematu. Kazali mi się u niej przeszkolić żebym w razie czego mógł ją zastąpić. Myślę sobie, że