Wpis z mikrobloga

@Jailer: dziadek sie juz dawno temu odkleil. "Zeby polska byla polska" moze mialo racje bytu w latach 80, aktualnie to kolejny oderwany od koryta upadly autorytet, ktory powie wszystko byle by poklask byl.
  • Odpowiedz
@Jailer: Piński i Szwejgiert - polecam tych dwóch panów na youtube. Oglądam od jakichś 3 miesięcy rano do kawy. Wrzucają bardzo dużo rozmów i wszystko w sumie się sprawdziło tak jak zakładali. Pan Szwejgiert siedział 2 lata w areszcie pomówiony, aparat państwowy z nimi walczył, podsłuchiwał, śledził, zastraszał i chciał ich zniszczyć.
  • Odpowiedz
@wuwuwrerer: Piński i Szwejgiert są najwybitniejszymi pisologami w Polsce. Ja nie do końca zdawałem sobie sprawę jakim #!$%@?ństwem jest ta partia, owszem nie lubiłem jej, ale ci dwaj uświadomili mnie bardziej.
  • Odpowiedz
@Jailer: jeżeli ten nie zmanipulowany fragment to wg ciebie "Chce nielegalnych imigrantów kierować do Auschwitz" albo "prawie się zapluł swoim jadem mówiąc dla imigrantów mamy baraki Auschwitz-Birkenau” to beka z ciebie
Wypowiedź jest skandaliczna ale nie w takim kontekście jak przedstawiają to sojaki z twittera ucinając to co niewygodne żeby kreować wymyślony przekaz
  • Odpowiedz
@Jailer ej no. Szanujmy się. Przecież wydźwięk całości jego wypowiedzi jest "Niemcy to kraj, który budował obozy zagłady. Czyżby teraz chcieli, żebyśmy mordowali ludzi jak oni?" Poza tym mówi, że to nie imigranci są nielegalni, a decyzje Niemiec.

Nie lubię gościa, gada głupoty, ale nie wzywa do zabijania kogokolwiek.
  • Odpowiedz