Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o te filmiki z mobilizacji, to parę dni temu użytkownik @sildenafil umieścił tutaj wpis porównujący sytuację kobiet i mężczyzn w czasie wojny na przykładzie Ukrainy.
Wpis w żaden sposób nie naruszał regulaminu, nie zawierał żadnych wulgaryzmów. Jedynie co obnażał to hipokryzję feministek.
Mimo ponad 1000 polubień wpis został usunięty a autor dostał bana, bo kogoś w moderacji zapiekło.
Także chciałbym wszystkim ostrzec, że twierdzenie : "ukraińscy mężczyźni, którzy zostali siłą wciągnięci do okopów mają gorzej od ukraińskich kobiet, które mogą w tym czasie uciec z kraju i studiować za granicą lub swobodnie podróżować po świecie" , jest tutaj szerzeniem nienawiści.

#bekazlewactwa #ukraina #rosja
Pobierz dom_perignon - Jeśli chodzi o te filmiki z mobilizacji, to parę dni temu użytkownik @...
źródło: sidenafil
  • 54
Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy zatrzymaniem podejrzanego, a #!$%@? kogoś z własnego domu (a nie zatrzymanie na komendzie do wyjaśnienia), ale właśnie wydanie wyroku #!$%@? go z własnego domu, bo ktoś twierdzi, że jest ofiarą znęcania się choćby psychicznego.


No jest różnica zdecydowana.. zatrzymanie podejrzanego idzie dużo dalej bo poza odizolowaniem go od potencjalnych ofiar ogranicza się jego wolność osobistą.

Jest to wyrok za pomówienie. Ktoś przeprowadza śledztwo? ... Mało tego to
max po 14 dniach sąd decyduje czy to przedłużyć czy nie


@matt-pitt: czyli wyrok wydaje policja, a sąd tylko decyduje czy go przedłużyć. Dobra, jak pisałem, szkoda strzępić ryja i nie #!$%@? do mnie w liczbie mnogiej:

to jest chochoł, który sobie uroiliście


bo jestem jedną osobą, a komunistyczne zwracanie się do osoby per "wy" powoduje u mnie odruch wymiotny.
@szybki_zuk: Mnie to zawsze do łez bawi, bo wychodzi na to, że @slidenafil to taki wykopowy dżordż flojd - dinndu nuffin. Cancel culture też jest tylko wtedy jak banujemy wykopka, a nie jak zwołujemy się do pisania maili do Playa żeby Kurdej-Szatan wywalili.
@matt-pitt: @olo-bolo tak tak wiemy, to nie jest tak że kobieta cię wywala z mieszkania tylko policjant i to nie prawda że nie możesz nawet szczoteczki zabrać bo możesz chyba że kobieta powie że nie możesz i inne fikoly które nie ważne jak bardzo zamotasz fakty sprowadzają się do łaski kobiety która jednak ma prawo cię #!$%@?ć.
Zajrzyj na demagoga tam znajdziesz 2 strony takich fikołków które jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności
@JackobC: Podrzuć linka do tych dwóch stron "takich fikołków które jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności zbiegają się w jednym punkcie czyli tym co mówi kobieta". Chętnie poczytam.
Jesteś kukoldem. Nie widzę nawet płaszczyzny do dyskusji. Nie pozdrawiam.


@matt-pitt: Całkiem poważnie radzę Ci iść na terapię zamiast szukać jakichś toksycznych kółeczek adoracji, które wyznają jakieś zespoły poglądów z powodu frustracji.
Jesteś kukoldem. Nie widzę nawet płaszczyzny do dyskusji. Nie pozdrawiam.


@Leszcz_Bagienny: Całkiem poważnie radzę Ci iść na terapię zamiast szukać jakichś toksycznych kółeczek adoracji, które wyznają jakieś zespoły poglądów z powodu frustracji.