Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pytanie
latem wymieniłem przednią szybę (zrobił to serwis, nie było mnie przy tym), dopiero teraz zorientowałem się, że podszybie nie jest przyklejone do szyby (nie odstaje, ale woda spokojnie tam podchodzi)., jak to przykleić? jest jakiś specjalny klej albo taśma z uszczelka?
  • 11
  • Odpowiedz
wis, nie było mnie przy tym), dopiero teraz zorientowałem się, że podszybie nie jest przyklejone do szyby (nie odstaje, ale woda spokojnie tam podchodzi)., jak to przykleić? jest jakiś specjalny klej albo taśma z uszcz


@bol_od_bytu: jedź niech naprawią, sam tego nie zrobisz dobrze
  • Odpowiedz
@bol_od_bytu: to powinno leżeć na szybie, bez klejenia, ale nie może tam wchodzić woda spływająca po szybie (z myjki oczywiście wlezie, nie ma siły, ale tak ma być). Jeśli jednak woda tam podchodzi, to sprawdź, czy dobrze wsadzili wszystkie gumki i czy gumowa warga i szyba pod nią są czyste. Jeśli tak, to jedź do tego serwisu i niech oni się martwią.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej leżeć leży na szybie, ale ewidentnie jest to kształt rynienki gdzie wydaje się mi logiczne, że woda powinna dostawać sie na, a nie pod. Co prawda kiedy otworzy się maskę są tam jeszcze gumy, takie jak przy drzwiach, nie mniej sprawdziłem przy innym samochodzie ktory stal obok i jest to mega spasowane.

@StaryWedrowiec punto 1.2, 2014.
  • Odpowiedz