Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś kumpluje się z pdfem to zasługuje tylko na pogardę. To też pokazuje prawdziwego Natana: ten człowiek dla pieniędzy i sławy zrobi wszystko. Te wszystkie zadymy które robi, robi tylko po to żeby dostawać lepsze pieniądze a nie po to żebyście się dobrze bawili. Ci którzy mają odrobinę inteligencji to rozumieją a reszta ma super zabawę bo Natan sukienkę założył. He He chłop się za babę przebrał no nie mogę he he
Gardzę pdfami, ich kolegami i wszyskimi którzy ich probsują.
.#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@klaudiaskywalker: Ty byś się przyjaźnił z pdfem? Myślę że nie. I żaden przyzwoity człowiek też nie, nawet jakby miał z tego duże pieniądze. Natan szydzi z bandziorów (i dobrze) ale sam jest od nich znacznie gorszy jeśli chodzi zwykłą, ludzką moralność.
  • Odpowiedz
@WielkiKark: Natan miał rozliczać wszystkich za ich wątpliwa moralność typu Zalecki, a trzyma z Baxtonem co chciał seksu z 14. Wychodki nie czaja, że on na tym wyjdzie tragicznie i dodatkowo straci i u wykopu i Baxton go wydyma jak każdego, a już największą mam pompę z typków co myślą, że są jego jakimiś menadżerami bo napisali coś na portalu ze śmiesznymi obrazkami i on to podlapal
  • Odpowiedz