Wpis z mikrobloga

Rozrysowuję sobie wstepnie szafę do przedpokoju, chciałbym żeby efekt był podobny do ostatniego zdjęcia. Szafa będzie miała około 210 cm szerokości, na wysokość - do sufitu podwieszanego. Jak to podzielić, robić 4 drzwi, czy może stolarz jest w stanie zrobic drzwi po 68 cm szerokosci? Fronty w całości, czy dzielone z szafkami na górze?
Nie wiem co również z wnetrzem, mniej wiecej takie półki i podziały? Chcę tam zmieścić odkurzacz pionowy, deskę do prasowania, żelazko, mop, kurtki, buty, mała drabina, może coś jeszcze ważnego?
#remontujzwykopem #meble #stolarstwo

p.s. tu sobie mozna skonfigurować szafę
https://www.pickawood.com/en/configurator/365a8e844589757c997cab06c671f861
Sylwester_Zwalon - Rozrysowuję sobie wstepnie szafę do przedpokoju, chciałbym żeby ef...

źródło: image(4)

Pobierz
  • 10
@Sylwester_Zwalon: Jeżeli chcesz uzyskać efekt jak na ostatnim zdjęciu, to nie mam niestety dobrych wieści.
Przy takim typie uchwytów w grę wchodzą tylko i wyłącznie fronty lakierowane. Samych frontów masz mniej więcej 6,75m2 więc z grubsza licząc masz 3400 PLN za same fronty + frezowanie uchwytu więc 3600 - 3800 wyjdą Cię fronty.
Jak wybierzesz płytę laminowaną z normalnymi uchwytami lub tip on - to prawie 4k oszczędzasz
@Aeciatko: Zauważ, że tu wcięcie na palce kończy się w środku, więc UKW-5 nie dasz, bo by było widać surówkę od dołu. Bez frezowania ładnego wcięcia też nie zrobisz. Do tego kolory takich uchwytów nabijanych - w oryginalne biel, czerń i alu, a jak chcesz dobrać pod front, to musisz dać na proszek żeby dobrać coś z RALa. To też koszt i fatyga, więc gra nie warta świeczki, a efekt wyjdzie