Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: pora uderzyć więc pięścią w stół zabrać to co im dali niech walczą i umierają, bo mają bohatera, co prawda nasz bohater jeden czy drugi żołnierz wyklęty co innych Polaków z ostatnich zapasów żywieniowych okradał, rozbój po wojnie robił i w czasie jej trwania ale o tym się nie mówi co?
Bo sami siebie musielibyście nienawidzić, ale historii nie zmienicie, żołnierze wyklęci jak ich nazywacie dopuszczali się kwaltow i kradzieży
@niezdiagnozowany: no otworzyłem i nie ma tam takiego cytatu. Nie ma też tam wskazane jakoby Ukraińcy czcili UPA za Wolyn tak jak to fajnoonucki twojego pokroju próbują udowodnić, tylko sznują tę organizację za walkę z kacapami, za walkę o niepodległość Ukrainy
@niezdiagnozowany:

Celem UPA było powstanie niepodległego, monoetnicznego (jednonarodowego) państwa ukraińskiego

Walczyła w tym celu przeciwko okupacyjnym władzom niemieckim[4], partyzantom polskim i radzieckim (1943–1945), Siczy Poleskiej, Armii Czerwonej i NKWD.


Dalej będziesz manipulowała cuchnąca onuco? Rozumiem, że tak samo myślisz o Polakach, że czczą ludobójców??
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Zbrodnie_oddzia%C5%82%C3%B3w_Armii_Krajowej
@BasedMan: Ty to jestem cuchnącą onuca? Czy Polakiem? Bo jak onuca to chyba nie mam żadnego interesu w obronie Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A Ty za to robisz kurtyzanę z logiki, że Ukrainy czczą UPA za to, że walczyli z ZSRR, a za to, że z Polską i Polakami to już nie xD.

Zresztą sam się wyjaśnies

Celem UPA było powstanie niepodległego, monoetnicznego (jednonarodowego) państwa ukraińskiego