Wpis z mikrobloga

Wszedłem w komentarze w tym znalezisku: https://wykop.pl/link/7322047/owsiak-wraca-do-tvp/ i aż musiałem sprawdzić czy jestem na wykopie czy niechcący wszedłem na forum gazety polskiej.

Takiej psychojazdy w komentarzach nie widziałem dawno. Pełen przekrój od PlAnDeMi i Owsiaka niczym strażnik wiadomo gdzie, przez złodziejstwo, gwiazdorzenie, mercedesy Owsiaka i inne wysrywy, kończąc na byciu pomagierem Tuska xDDD

Fajny przekaz rękami mateckiego i innych botów i trolli tutaj hodujecie, niech ten portal zdycha jak najszybciej jak to ma tak wyglądać. @Moderacja @a__s @wykop

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #4konserwy #shitwykopsays #neuropa #tvpis #bekazpisu #bekazszurow
  • 11
@deziom: Pocieszę Cię że ostatnie miesiące dobitnie pokazały że cała ta aktywność to głównie boty co było widać po tym jak kompletnie się ta ich działalność nie przełożyła na rzeczywistość.

Najlepsze w tym jest to że oprócz niewielkiej grupki osób z innych opcji to tutaj (a zwłaszcza na głównej) to kiszą się głównie konfedepisowcy i gadają sami ze sobą xD
kończąc na byciu pomagierem Tuska xDDD


@deziom: zakleił połowę kraju billboardami jak fundacja kornice tuż przed wyborami pod pretekstem 'walki z sepsą' z hasłami o wygrywaniu i pokonywaniu zła. o sepsie - najmniejsze litery, szary tekst na szarym tle. to na pewno przypadek, nie chodziło o żadną politykę.
elberet - >kończąc na byciu pomagierem Tuska xDDD

@deziom: zakleił połowę kraju bill...

źródło: 20231006_145619_maly

Pobierz
Najlepsze w tym jest to że oprócz niewielkiej grupki osób z innych opcji to tutaj (a zwłaszcza na głównej) to kiszą się głównie konfedepisowcy i gadają sami ze sobą xD


@JuliuszSlowacki: Zawsze tak było. Na starym wykopie jeszce w czasach prymu Sportingów, Lajonków i innych Velatich jak jeszcze było widać ilośc wyświetleń znaleziska to też się brandzlowali, że jak mają 1,5-2,5k wyświetleń znaleziska, to znaczy że cała Polska tak myśli.

Ty
Ty też zresztą jesteś starym kontem ze śladową aktywnością...


@eeehhh: To konto kiedyś było alternatywnym kontem z aktywnością dla żartu (zauważyłem że był koleś co miał ksywkę bodaj @Adam_Mickiewicz więc dla jaj założyłem konto ze Słowackim - pierwsze wpisy zresztą wyraźnie to pokazują). Oryginalne konto nie istnieje więc póki co sobie lurkuję na tym, niemniej powoli znowu kończy mi się cierpliwość do tego portalu.