Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz

Miałem już nie pisać i o tych niby Muminkach, i zachęcałem, żeby się o nich nie rozpisywać itd.

Ostatni raz....

Taka cycolina vel łysa pałka, taki Gapcio, przez których gnioty w "juptupie" te łatwowierne Muminki zostały zmanipulowane/, taki obraz przedstawiają/ i tak naprawdę poprzez tak przedstawiany obraz w gniotach- oszukani, powinni im, odszkodowanie płacić.
Niby dorośli ludzie, a tak się dać w konia zrobić.
Do pracy Rodacy. Nie tylko leżeć i /pachnieć-śnierdzieć/..
To tyle
  • 12
@UmazanyPieprzem: po prostu są dość mocno upośledzeni umysłowo skoro myśleli, że przyjadą do wolności i będą żyć z pieniążków z jutuby i gotowania rosołu w 5cio litrowym garnku na kuchence turystycznej. Życie pewnie nie pierwszy raz ich wyjaśniło ale z takim brakiem intelektu nigdy to nie jest nauczka. Pójdą teraz znów na magazyn jakby nic się stało.
@Miskagnoju: no tak, ale tag jest o lawirantach, kombinatorach oszukujących naiwnych ludzi by wpłacali na fajki i gorzołe. ORMO mumin żadnej grażyny nie omami, chciałby być jak predi, lecz to nie ta liga. Dali się przerobić i teraz pewnie brak funduszy na bilety. Niech odejdą w zapomnienie, kampoczańska karawana jedzie dalej.
@UmazanyPieprzem mnie zawsze zastanawiają tacy ludzie, zgadzam się z tobą że są zmanipulowani tylko pytanie czym? Piciem cambodi i jazda skuterkiem po spożyciu w wolnościowym raju? Prowadzeniem "biznesów" bez wszelakich instytucji kontrolujących? Tylko ze żaden z nich żadnego biznesu nie prowadzi xd