Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka praca bez studiów, żeby nie pracować całe życie w gównopracach za minimalną na 3 zmiany. Cokolwiek związanego z IT odpada. Robienie studiów odpada, mogę się uczyć ale na własną rękę. Jakieś tipy dla ludzi w takiej sytuacji? Nie umiem nic poza przyzwoitym angielskim i Excelem, ale to wciąż za mało, żeby dostać najprostszą pracę biurową, rynek pracy to gówno jak nie masz doświadczenia/wykształcenia.

#pracbaza #przegryw #robpill #januszex #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Nie umiem nic poza przyzwoitym angielskim i Excelem, ale to wciąż za mało, żeby dostać najprostszą pracę biurową, rynek pracy to gówno jak nie masz doświadczenia/wykształcenia.


@mirko_anonim Zapomniałeś dodać, że trzeba mieć ZNAJOMOŚCI!!! Bez tego będziesz dostawiać g0nwniane oferty pracy...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jakakolwiek robota fizyczna na własny rachunek. Wchodzisz do łazienki i widzisz 2 tygodnie roboty to pewnym tonem mówisz: "20 tysięcy, minimum". Wycięcie drzewa, wykopanie korzenia i przykrycie ziemią na 1 dzień pracy? Policz z 2 kafle. Umycie kostki myjką ciśnieniową? Tak samo. Ceny oczywiście bez FV gotówa do łapy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: podam Ci przepis na sukces, szukasz roboty w korpo na najgorszym/najniższym stanowisku po sprzątaczce kibli czyli recepcję. Wymagania zerowe, no chyba że dla Ciebie umycie się i ubranie to mordęga. W każdym korpo w którym pracowałem nie było przypadku żeby osoba z recepcji pracowała tam dłużej niż 3 lata - zawsze wciągano ją w inne (lepsze) działy, np. administracja, marketing, HR, czy nawet organizatora eventów (nie wiem co taka osoba
  • Odpowiedz