Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: przecież wiem że mogą #!$%@? głupoty , ja sama np wypłatę z grudnia mam rosliczana na PIT za nastepny rok , ale domorosli księgowi wiedzą lepiej
Ci ludzie #!$%@? sami nie wiedzą jak mają wypłatę rozliczana , ich interesuje tylko alkohol i walenie konia , po co wiedzieć jak działają rozliczenia
@onepnch: zlituj to ty się z tym wprowadzaniem ludzi w błąd , najczęściej grudzień zalicza się już do pitu za 2024 nie 2023
Sam nie wiesz jak żyjesz 40 lat prawie a niedługo chyba zginiesz nic nie wiesz
@onionhero: No ale o co się ty pytasz tak w ogóle, kiedy masz się rozliczać czy od kiedy obowiązuje podwyżka minimalnej. Zresztą z mojej odpowiedzi nie wynika nic, to wy sobie dopowiadacie XD
@onepnch: zlituj to ty się z tym wprowadzaniem ludzi w błąd , najczęściej grudzień zalicza się już do pitu za 2024 nie 2023

Sam nie wiesz jak żyjesz 40 lat prawie a niedługo chyba zginiesz nic nie wiesz


@Linnior88: chyba chodzi o to kiedy jest wyplata a nie za jaki miesiac, przynjamniej w przypadku umowy o prace. jak za grudzien dostalbys wyplate 31 grudnia to zaliczalo by sie do pitu
Ci ludzie #!$%@? sami nie wiedzą jak mają wypłatę rozliczana , ich interesuje tylko alkohol i walenie konia , po co wiedzieć jak działają rozliczenia


@Linnior88: no super, napisz jeszcze że neetują i są debilami. Ale za to kulturą się nie wykazałaś.
@sberatel: z resztą czytaj dokładnie post a nie staraj się rzucać do kogoś bez racji , napisał że w polwie stycznia ma wypłatę za grudzień więc to się liczy już na nowy rok boże ...