Wpis z mikrobloga

@jonik: szykowaliśmy się tak, że przynajmniej u mnie dzień przed egzaminem jest organizowana 'prezentacja', na której ważny siwy pan z lokalnego PZSS 'omawia' ważne zagadnienia i kruczki, które na egzaminie mogą się pojawić

jeśli takowa jest też organizowana u Ciebie, zalecam wziąć udział :)
  • Odpowiedz
@jonik: przerób egzaminy z braterstwa, teorię z braterstwa przeczytaj raz, uobia i wystarczy, jeśli jesteś człowiekiem myślącym. A dla samego siebie na spokojnie dowiedz się potem co nieco więcej o broni, ale to już po.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Niestety nie jest to takie proste, zdawałem egzamin miesiąc temu i musiałem się dość porządnie obkuć.
Dostałem pytania w stylu:
- minimalny opór spustu w pistolecie pneumatycznym
- jaka jest kara za udostępnienie miotacza gazu osobie nieuprawnionej
  • Odpowiedz
@lukaszbsk: no to już autor musi sobie przeanalizować jak mu idzie nauka z tego - jednemu lepiej podchodzi dana forma tekstowa i ją zapamiętuje od razu, innemu gorzej, ale to będzie wiedział po tym jak wyklika i przeczyta. Ogólnie tak: pytania mogą być inaczej sformułowane, to oczywiste, ale rzeczywiście realnie dotyczą tego, co jest w testach braterstwa. W każdym razie to jest bardzo dobra baza do nauki.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal głównie egzaminy robiłem i korzystałem z apki NTS quiz na telefon ale tam z tego co słyszałem baza pytań się lekko różni. Jak tak codziennie poklepiesz kilka egzaminów to potem bez czytania pytania będziesz znał odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hans_moleman: to OPa chyba chciałeś wołać, ale tak, na NTS nie ma wszystkiego, braterstwo jest bardziej kompletne. NTS jest fajne do klikania w wolnej chwili na telefonie, ale nie obejmuje całego materiału. A pytania lepiej czytać, bo są różnie sformułowane ;)
  • Odpowiedz