Wpis z mikrobloga

Gra ktos w rusta i mi odpowie na pytanie, czy na officjalnych serwerach jest reset blue printow? jezeli tak to co ile? do tej pory gralem na community ale denerwuje mnie ze tam co tydzien jest wipe i trzeba zbierac tone zlomu na te blueprinty. #rust #pcmasterrace
#gry
  • 10
@artiom143: @Horvath jak się ma ogarniętą ekipę to w kilka godzin ma się właściwie wszystko. BP powstały po to, żeby nie zabijać early game - który w ruście jest bardzo fajny. Do wyszukiwania serwerów polecam https://just-wiped.net/ tu znajdziesz ostatnio zresetowane/utworzone serwery z mnóstwem statystyk, następnie oczywiście battlemetrics. Ostatecznie szukajka wbudowana w grę, ale ona jest mocno zbugowana.
Na tych stronach co podałem masz info co ile jest wipe, w opisie serwera
  • 0
@januszzbloku: i mnie interesuaj tylko official serwy, gralem na community ale tam jest tak powalona gra, w dzien wipe jest na serwie 200 osob, 3 dni po tym jest 50 i jest nuda, na 4 dzien znowu robia wipe bo pusty serw xd i tyle z gry
@artiom143: tylko na oficialny to trzeba mieć naprawdę dobrą ekipę, czas i stalowe nerwy:)
Trudno jest rozwiązać ten problem pustek po 3 dniach, bo wtedy zostają 2-3 najsilniejsze ekipy, czyszczą mapę i rywalizują między sobą.
Ja to bym dowalił jakieś elementy losowe czyli np: trzęsienie ziemi, meteoryty, powódź, tornado, jakieś niebezpieczne zwierzęta na lądzie i wodzie - te co są teraz to padaka. Tak, żeby najbardziej były zagrożone te największe bazy,
@januszzbloku: @artiom143 ten just wiped to chyba jedynie jak chcesz wejsc na losowy serwer na dzien dwa co mija sie z celem jak koleżka nie chce zmieniac co chwile. Jak ktos sie boi zergów to poprostu wchodzi na limity rustafied ma trio 2 tygodniowy wipe mapy i bpki raz na miesiac przez tydzien spokojnie jest kolejka w godzinach szczytu. Nie rozumiem ludzi którzy mają problemy z zergami "zamkami" i czyszczeniem mapy