Wpis z mikrobloga

Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szlacheckie The Office - cringeowe sytuacje, randomowe spojrzenia w kamere, nawiązania do współczesności (przewijanie kieszonkowego obrazka), polskiej popkultury, memów (Pan Paweł XD). Mam nadzieję na kolejny sezon xd #1670 #netflix #seriale
kolegaBob - Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szl...

źródło: 1670-film-netflix

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
@kolegaBob: moja Wampirzyca nie dała rady, ale skoro ja przebrałem przez wszystkie sezony The Office to i tu nie poległem. Chyba nawet to bardziej mi się podobało niż The Office.
Ps. Jan Paweł, nie Pan Paweł - pewnie słownik.
  • Odpowiedz
@kolegaBob: serial wyciąga z historii te nuty które bardzo głośno wybrzmiewają w obecnych czasach. I to już bawi. Dopieprzono toczasem odrobiną absurdu żeby bawiło bardziej ale na pewno nie nie przepieprzono. Dobrze skomponowany i zrobiony ze smakiem serial. Czekam na kolejny sezon który jest raczej nieunikniony.
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: pierwsze 3 odcinki takie sobie aka próbujące na siłę być memiczne. Potem już z tym zbastowali na rzecz fabuły i dobrze. Natomiast ta córka i parobek nie potrafią grać do końca i trzeba przymknąć na to oko.
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Powinni więcej cisnąć z chłopów i Anielki, byłoby śmieszniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo tak to jest "hehehe Janusz z wąsem"
No ale i tak jest całkiem okej i ma świetną scenografię i kostiumy
Szkoda tylko, że wszystkie sceny leśne kręcone w monokulturze sosnowej, jednak trochę odstaje
  • Odpowiedz
@ZiobroZaskoczenia: Ja w sumie obejrzałem w jeden wieczór cały serial ale czy miałbym ochotę jeszcze raz go zobaczyć? Raczej nie.

Ma dużą liczbę śmiesznych momentów do wycięcia na shorty/tik toki ale jako całość tak średnio.

W sumie też jakoś nie widziałem nic obraźliwego dla jakiejkolwiek grupy w tym serialu, bardziej uwypuklanie stereotypów.
  • Odpowiedz