Wpis z mikrobloga

To co się dzieje w sprawie Kamińskiego i Wąsika doskonale pokazuje, że w przypadku zmian w TVP absolutnie każde podejście byłoby przez PiS negowane i okrzyknięte zamachem stanu. Dobrze, że w tym przypadku Sienkiewicz pojechał na ostro i się z nimi w tańcu nie łomotał, bo akurat w przypadku tej szczujni - tak po prostu było trzeba.

Zostawili polski układ prawny w takiej destrukcji, że przez najbliższe lata wszystko będzie jednocześnie legalne i nielegalne, zgodne z konstytucją i niezgodne z konstytucją, praworządne i niepraworządne. Raz negowane przez Unię, raz przez Trybunał, raz przez Prezydenta, raz przez jedną część Sądu Najwyższego, raz przez drugą.

Super poważne państwo. Burdel totalny.
Poniżej ładne podsumowanie od #holownia

#polityka #bekaspisu #tvpis
Amatorro - To co się dzieje w sprawie Kamińskiego i Wąsika doskonale pokazuje, że w p...
  • 17
@Amatorro: jak poszedłem kiedyś do sądu po coś w tym stylu to odbyła się krótka rozprawa z udziałem mojej rodziny, na której sędzia stwierdziła ch#jwieco i orzekła ch#jwieco, a jak zapytaliśmy co ona w zasadzie właśnie zrobiła to powtórzyła jeszcze raz i powiedziała, że po wytłumaczenie zaprasza na indywidualne płatne konsultacje bo to nie jest częścią jej pracy w sądzie

Możemy się tu ponaśmiewać ze mnie, że jestem ignorantem, januszem prawa
@Amatorro: kto bronił sądów? I tego układu? Kto odwoływał się do fundacji Helsińskiej? Teraz sędziowie nie mają racji bo chłop ze średnim wykształceniem wie lepiej. Mało się nie popłakał na tej konferencji. To co się dzieje w Polsce to wina POPISu a wykopki są tak głupie że liczą na zmianę głosując ponownie na Tuska xd
@Amatorro: sorry, ale Hołownia pierdzieli. Ja tam w tej sprawie wierzę prof. Kamilowi Zaradkiewiczowi. Był dyrektorem zespołu orzecznictwa i studiów Trybunału Konstytucyjnego w latach 2006-2015, czyli tak na prawdę odpowiadał za 80% pracy, za kadencji kilku rózynch prezesów TK.