Wpis z mikrobloga

W związku z listą epsteina w stanach znów trans terroryzm jako temat zastępczy.

USA: nad ranem czasu lokalnego doszło do strzelaniny w szkole podstawowej.
Liczba ofiar nie jest znana. Zamachowiec jest martwy.
Są pierwsze ustalenia co do zamachowca:
ma nim być nim #trans aktywista, który identyfikował się jako "płynny płciowo".

Zdjęcie Pana Transa w komentarzu.

#heheszki #bekazlewactwa #bekaztransa
covid_duck - W związku z listą epsteina w stanach znów trans terroryzm jako temat zas...

źródło: trans terroryzm

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@hermie-crab: co Ty tutaj wrzucasz? pod taką definicje jak na wykresie to byle napad rabunowy podpada. xD

Poza tym ja i moje pozostałe 3 osobowości są injured od Twojego strzału tym wpisem, więc dopisz +1 do trans xD
  • Odpowiedz
@hermie-crab: Super. Teraz podaj mi relację strzelanin do liczebności jednej i drugiej grupy, najlepiej z podziałem na rasy. Wartości absolutne są bezwartościowe jeżeli jedna grupa jest 4-5 rzędów wielkości mniejsza od drugiej.

Zupełnie nie rozumiem co twoja odpowiedź ma do mojego postu.
  • Odpowiedz
taka jest definicja masowej strzelaniny


@hermie-crab: NIE! Wiki to aktualnie gówno gdzie mody sobie robią co chcą z wpisami i te dzbany nawet mass shooting od mass killing nie rozróżniają

Mass shooting, as defined by the U.S. Federal Bureau of Investigation (FBI), an event in which one or more individuals are “actively engaged in killing or attempting to kill people in a populated area. Implicit in this definition is the shooter’s
  • Odpowiedz
ignorujesz konteksts historyczny, kilka przykładów:

1.
w 20 wieku w USA używano farby z ołowiem do malowania domów. Po jakims czasie ludzie się kapli że to upośledza dzieci i w ogóle jest trucizną, bogatsi biali się wyprowadzili

I co się stało z tymi całymi osiedlami pomalowanymi tą farbą? Oczywiście zamieszkali tam najbiedniejsi, czyli czarni. Efekt? Masy czarnych dzieic z upośledzeniami i obniżoną inteligencją (co za tym idzie niższe zarobki itd)

2. Legacy
  • Odpowiedz
Kontekst historyczny ciągnie się przez pokolenia


@hermie-crab: To miej pretensje do Hiszpanów i Anglików, bo to oni utworzyli USA a przedewszystkim do czarnych, bo to oni sprzedawali swoich na niewolników, pozatym jak mamy brać aspekt historyczny to juz dawno zginęło z rak czarnych wielokrotnie więcej białych niz było czarnych niewolników, nie zapomnij też o pociągnięciu do odpowiedzialności Mongolię za ofiary Dżyngis Hana.
Biorąc pod uwagę przestępczość i liczby ofiar "Afroamerykanów" w
  • Odpowiedz
@hermie-crab: I wytłumacz mi, dlaczego ten wykres co wkleiłeś istnieje tylko w tiktoku i redicie, ale nie istnieje w miejscu, z którego rzekomo pochodzi oszuście i kłamco. A może ty poprostu jesteś typowym lewakiem, co powtarza wpojone mu do głowy frazy i nawet nie sprawdza, czy to prawda. Opowiedz, jak to jest próbować wciskać innym jakieś bzdury, samemu nie wiedząc, czy to prawda, czy poprostu jest ci wygodniej nie myśleć i
  • Odpowiedz
@damch: wykres nie musi istnieś w takiej formie graficznej w źródle

Jak np w Polsce ktoś pisze artykuł na podstawie danych z GUS to sobie sam robi kolorowe wykresiki a nie wkleja excela z surowymi liczbami
  • Odpowiedz