Wpis z mikrobloga

Z jednej strony KRINDŻ, ale mam jakąś słabość do Pasuta. Obnaża naturę p0lek, które za atencję i sławę dosłownie zjadłyby własne guwno XDDDDDDD

a te jego filmiki z imprez gdzie pijane j000leczki opowiadają, jak bardzo by chciały zagranicznego faceta to złoto, a jeszcze potem się okazuje, że mają chłopaka p0laczka, który siedzi w domu i sprząta XDDDDDDDD normictwo w pełnej krasie

#youtube #polska #p0lka #logikarozowychpaskow #heheszki #blackpill
KRZYSZTOFDZONGUN - Z jednej strony KRINDŻ, ale mam jakąś słabość do Pasuta. Obnaża na...

źródło: Screenshot 2024-01-04 at 20-30-54 Powierz nam budowanie swojej kolekcji numizmatycznej. Współpraca z domem aukcyjnym Niemczyk

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: za frre ale w sumie ja jakoś seksu nie lubię zbytnio i se pijemy winko i gadamy przytulamy oglądamy coś więc dla mnie spoko zawsze jakiś substytut relacji a to ze mnie ludzie hejtuja też rozumiem ale co poradzę wolę tak żyć niż w całkowitej samotności
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: no nie wiem raczej to bilet w jedna strone po takim czyms nie bede umial normalnej relacji zbudowac, ale w sumie wczesniej tez nie umialem wiec nic nie trace, nic w zyciu nie mam do stracenia, wiec zyje chwila po prostu a co bedzie to bedzie gorzej juz nie bedzie niz bylo
  • Odpowiedz
@Cebulak_jpg: na chwile włączyłem i mówiła, że ma chłopaka idealnego a ta masażystka sie pyta ile sie znają a ona że miesiąc a później też mówi że ma dziecko hahaha śmiechu warte
  • Odpowiedz
mam takie potężne wrażenie jak go widzę że chłop się uśmiecha ale jakiś taki pusty w środku.


@ZielonaOdnowa: On, Cash mają coś takiego co widać było już wcześniej u Gonciarza. W dodatku on ma chyba więcej, bo z definicji pracuje w szkodliwym środowisku
  • Odpowiedz