Wpis z mikrobloga

@kabzior: tak to jest, jak się na szybko czegoś szuka, dzięki.

warto 2 stówy do MagSafe dopłacić? :P Szczerze to nie korzystam jeszcze z tego, nie kupiłem takiej ładowarki. Lipa, że ten model ma Lightning, ale z USBC są droższe
@rafal-masny ja mam z Lightning, ale i tak muszę mieć taki kabel do airpods2, pro, klawiatury i gładzika, więc nie widziałem sensu dopłacać, mimo że do iPhone mam MagSafe, w sumie to AirPods Pro też mają ale chyba nigdy ich tak nie ładowałem
@rafal-masny ale cena dobra, jak ja rozważałem to wszystko poniżej 800 było okazyjne, koniec końców przy okazji wyjazdu kupiłem za granicą za ~500 ale w PL za tę cenę bym brał
@rafal-masny trójki są dużo lepsze od dwójek, naprawdę widać różnicę, są trochę gorsze od pro, ale pro dla mnie tylko na ulice i do samolotu/pociągu, jeśli nie potrzebuję anc to nie lubię dokanałowych.
Oczywiście że dopłacasz za Apple, ale lepszych pod względem wygody do ekosystemu nie znajdziesz, możesz kupić podobną jakość dźwięku za mniej pewnie, albo mieć tę samą jakość plus mega wygodę za więcej. Dla mnie warto, nie żałuję, ale nikogo