Wpis z mikrobloga

Randkowanie z jakimikolwiek ludźmi wygląda teraz tak, że każdy pier^oli o sobie 24/h i nawet nie stara się zapoznać drugiej osoby xD

Gdzie ta atencja, którą mi redpillowcy obiecali (°°

W końcu poznałam kogoś interesującego, kto realnie oprócz odpowiadania na moje pytania - zadawał też pytania mi. A wręcz często nawiązywał do tego, co ja mu wcześniej mówiłam! [gasp]
Sylwester w gronie jego znajomych, wczoraj rozmawialiśmy o 2 w nocy przez telefon i dostałam propozycje by pojechać za granicę z nim latem, a dzisiaj [no już popołudniu], tego samego dnia dostałam info, że ma nieprzepracowane traumy i dla mojego dobra nie chce kontynuować relacji, więc mnie pozablokowywał wszędzie zanim zdążyłam zareagować xD

Kuwa, jak myślę, że znowu będę musiała się bawić w te wstępne poznawanie, słuchanie tych zapatrzonych w siebie typów, ciągłe odpowiadania na te same pytania i ponownie szansę, że którejś ze stron odp^doli to odechciewa mi się poznawać kogokolwiek aaaaaa (°° (°° (°°
  • 134
  • Odpowiedz
@Wrrronika Uhm , na pierwszy rzut oka to mocno wygląda na klasyczne „it’s not you, it’s me (but actually it’s you)”. Ale możliwe że skoro jak sama mówisz mieliście aż nadmiar czasu na rozmowy, to więź emocjonalna rozwijała się dla niego za szybko. Faceci są na to szczególnie wyczuleni, bo środowisko im mówi że kobieta ma być niedostępna i to oni mają ją zdobywać. No i jeśli faktycznie został w poprzednim związku
  • Odpowiedz
  • 2
więź emocjonalna rozwijała się dla niego za szybko. Faceci są na to szczególnie wyczuleni, bo środowisko im mówi że kobieta ma być niedostępna i to oni mają ją zdobywać.


Hmn, możliwe. Ogólnie nalegał na spotkania sam, więc ta intensywność nawet nie zależała ode mnie, a sam też na starcie poruszył kilka ważnych spraw, które niektóre osoby by mogły też przestraszyć xD np. zapytał o podejście do dzieci, że on chciałby stosunkowo mieć
  • Odpowiedz
Prostota nie powoduje, że z automatu ktoś musi być nierozmowny i nudny (°°

Trzeba po prostu umieć tak pisać, by druga osoba mogła się do wątku odnieść, dodać coś od siebie i tak się to będzie ciągnąć


@Wrrronika: i tak nie zostaniesz moją wybranka więc nawet się nie staram (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: I to też robi się problemem dla Ciebie

Zaczynasz to traktować jak jakąś atrakcję czy sposób na nudę xD
To ocenianie, parowanie daje dużo dopaminki
Kiedy już trzeba jakiekolwiek zaangażowanie wywołać to już nie da się tego z siebie wykrzesać
A realnie to też się kończy na tym, że jak człowiek jest nudny, to nie ważne jaka będzie druga osoba, nie nawiąże się naturalnie dobrej rozmowy xD
To taka depresyjna
  • Odpowiedz
  • 1
@tiramisu02: Jakbyś mi czytało w myślach!

Mieliśmy też iść do escape roomu za który zagwarantowałam, że zapłacę, w kolejny weekend, ale to pewnie do narracji nie pasuje więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wrrronika: żadne traumy. On się odezwie za jakiś czas, po prostu zależy mu na złapaniu naiwnej, bez żadnego poczucia własnej wartości. Twoja reakcja gdy się ponownie odezwie będzie tym papierkiem lakmusowym poczucia wartości własnej.

Tldr to ty powinnaś go wszędzie poblokować już dziś.
  • Odpowiedz
@Wrrronika: Z jednej strony chłop zachował się dobrze, bo wszystko wyjaśnił. Jednak nawet nie chciał wejść w jakiś dialog z tobą, nie dał szansy na rozmowę. Z czystego szacunku mógł pozwolić ci jakoś odpowiedzieć, bo relacja w takim momencie nie miałaby sensu i tak. Jeszcze prewencyjnie cię poblokował - nawet nie wiem jak to skomentować xD
  • Odpowiedz
@Wrrronika: Co ma opis do człowieka? Można naściemniać, albo coś tam na zasadzie kopiuj wklej.
Poza tym te apki to głównie wygląd i pierwsze wrażenie- wartościowi faceci zrezygnowali z tego ścieku¯\(ツ)/¯
Masz tam badboyów ruchaczy i spermiarzy.

@Nowystaryziel Nie o to chodzi by sobie wygrać co kolwiek, byle zapchać poczucie ,,pustki" tylko o to by znaleźć kogoś, kto będzie pasować

Ja ogólnie zawsze patrzę na opisy i jak ktoś nie ma
  • Odpowiedz