Wpis z mikrobloga

Ale mnie rozwala argumentacja tutaj;
1.Konsola to wygoda! Padzik kanapa telewizor
-a podepnij PCta pod Tivika i odpal pada
2.Komp za 6k ma 180 klatek w Hirołsach
-xDDDDD To już gruby farmazon, za 6K to masz komputer do 4K 60fps+
3.Różnorodność gier na konsolach
-dobra, jednak to jest grubszy farmazon. PC zjada różnorodność konsol samymi grami indie pisanymi przez domorosłych programistów
4.Kupuję grę to ma ona działać
-w przeciągu ostatnich pięciu lat
  • Odpowiedz
@Larsberg: ta, 180 klatek xD chyba w kanter strajku

wystarczy spojrzeć na ankietę sprzętu steam i się okazuje, że 90% osób ma sprzęt który pozwala co najwyżej na 1080p low/medium 30/60 fps w grach z ostatnich lat xD
  • Odpowiedz
@Larsberg: Ja mam pc i ps5 i nie szkaluje żadnej grupy. PS ma tą przewagę że są wydania na płytkach i można powymieniać się z kumplami jak za dawnych czasów na PC. Niestety PC spedaliło się od jakiegoś 2012 roku i wszędzie tylko klucze na milion różnych platform. Ratuje to tylko fakt, że można dorwać gry w dobrej cenie.
  • Odpowiedz
Niby czemu, przecież w tej cenie na spokojnie da się złożyć komputer do grania.


@witajswiecie: haha chyba w pasjansa jak chcesz grać na ultra w nowsze tytuły to minimum x3 za samego PC
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: daj spokój z argumentami pt. do PC można podpiąć TV. Mowa o wielkim TV 4k od którego musisz siedzieć w odpowiedniej odległości. Do konsoli też możesz podpiąć mysz czy klawiaturę, ale prawie nikt tak nie robi, tak samo jak 99% pecetowców gra na monitorach a nie TV.
Argument o bogatej bibliotece gier - ok. Pomijąc już fakt, jak wielką jej część na PC stanowią rachityczne klony strzelanek i strategii -
  • Odpowiedz
najnowsze tytuły po 300 zł na premierę


@Larsberg: na pc kosztują tyle samo, a dodatkowo te z konsoli możesz odsprzedać xD zrób tak na pc to pogadamy

promocje na gry cyfrowe też wcale nie są małe ani rzadkie
  • Odpowiedz
@Simfecstio nie ze sie nie znam tylko Twoj pierwszy komentarz do mnie to byl belkot xd przeczytaj go sobie jeszcze raz. Ja jak zlozylem sobie kompa w 2016 jakos to ze dwa lata temu jak chcialem wymienic ram to juz musialem wymienic wszystko poza gpu xd ale tu alurat wlasnie proc i ram byly waskim gardlem dla gierek ktore ogrywalem w tym czasie. wiedzmin w fhd60fps to zadne osiagniecie, ta gra ma
  • Odpowiedz
@kidi1 ... Ale ty nie rozumiesz że mi nie chodziło o to że to się nie opłaca tylko po prostu nie tylko pieniądze się liczą.
To że cię stać to dalej nie oznacza że to się będzie opłacało w ogólnym rozrachunku.
A poza tym co z tego że idę z kieszenią pełną pieniędzy jak w żadnym sklepie nic nie mogę kupić i nikt nie chce nic naprawiać bo nie mają części i
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Ja jak zlozylem sobie kompa w 2016 jakos to ze dwa lata temu jak chcialem wymienic ram to juz musialem wymienic wszystko poza gpu

A jakbyś w 2016 kupił PS4 to dzisiaj musisz kupić PS5. Wymienić wszystko poza gpu? W sensie combo ram+proc+płyta? Z mniej niż tysiaka masz super zestaw, nawet konsola tyle nie kosztuje. A stare podzespoły można odsprzedać w imię cashbacku, tak samo jak gry na konsolę.
  • Odpowiedz
@nudziarz123:
A poza tym co z tego że idę z kieszenią pełną pieniędzy jak w żadnym sklepie nic nie mogę kupić i nikt nie chce nic naprawiać bo nie mają części i tak dalej i tak dalej i tak dalej

A weź napisz konkretniej o co chodzi zamiast rzucać boomerskimi tekstami.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: nie chce mi sie, ale da się zrozumieć. Akurat szedłem na tramwaj xd
Warzone ma crossplaya? Może namówie kumpli, the finals też ma. Ale moi znajomi jak kupili konsole to ... przestali grać online xd Czasem z kumplami gramy w enlisted. No to nie podumałeś. U mnie wąskie gardło to już była grafika w większości gier i już coraz częsciej procek. Zalezy w co sie gra, warzone już był słabo
  • Odpowiedz
@rales: GPU z PS5 to RX6700 kosztujący 1000zł jakbyś chciał go u siebie w komputerze. Te 10k to chyba jak 70% z tego na koks wydasz.
  • Odpowiedz
@Dietetyq to granie poniżej ustawień ultra nie jest możliwe? xD
poza tym, przykładowo brat posiada komputer z ryzenem 5 3600 i rtx 3060 gdzie łączna cena tych 2 wynosi jakoś 1700 zł i ten komp na luzie ciągnie dowolną grę z ustawieniami pomiędzy wysokimi a ultra zależnie od tytułu i nadaje się równie dobrze do grania co dowolna konsola
  • Odpowiedz
@witajswiecie: Ja miesiąc temu za 3500zł złożyłem cały komputer na bazie R5 5600 i RX6800 16GB (używany bo używany ale 1600zł kosztował, mega okazja) Konsola to może temu buty czyścić bo nawet w 4K wszystko śmiga ale dowiaduję się tutaj, że do 4K to tylko 4090 za 8 patyków :(

A i ten 4090 ma 60 klatek podobno w 4K xD jedynki z przodu zapominają chłopaki
  • Odpowiedz