Wpis z mikrobloga

Za każdym #!$%@? razem, gdy w końcu odłożę na kredyt to #!$%@? ceny nieruchomości i znowu mam za mało. Teraz dzięki nowemu programowi na który znowu się nie załapię będę dopłacał lepszym ode mnie obywatelom jeszcze więcej do ich kredytów ale przynajmniej ceny znowu mi odlecą. A jeśli jakimś cudem dociułam to w nagrodę będę płacił 2x wyższe raty xDDD

Ten kraj #!$%@? mnie na każdym kroku i jestem tym zmęczony.
#nieruchomosci #bezpiecznykredyt
  • 27
  • Odpowiedz
Proszę Państwa, mamy tu przykład człowieka małostkowego, który deweloperem żałuje

Tzw. pies ogrodnika - sam mieszkania nie kupi i innym będzie żałował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czesu: współczesna teoria monetarna oraz luzowanie ilościowe oraz ich następstwa. Wzrost rozwarstwienia społecznego i ubożenie klasy średniej przy jednoczesnym wzroście produktywności. No ale libki powiedzą że przypływ podnosi wszystkie łodzie i jakbyś wstawał wcześniej i tyrał ciężej to na pewno byłbyś drugim Kulczykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czesu: kwalifikowałem się na bk2% ale po ponad 3 miesiącach oczekiwania na decyzję i widma utraty zadatku polecono mi bym poszedł do banku spółdzielczego, bo oni mają zupełnie inne warunki i tak też zrobiłem tylko zamiast 2% dostałem wyższy niż rynkowy, ale nie żałuję, bo ceny ciągle rosną, a i mieszkań ubywa w okolicy które wg mnie nadają się do życia i są w moim zasięgu. Sprawdź w jednym, drugim i
  • Odpowiedz
Za każdym #!$%@? razem, gdy w końcu odłożę na kredyt to #!$%@? ceny nieruchomości i znowu mam za mało. Teraz dzięki nowemu programowi na który znowu się nie załapię będę dopłacał lepszym ode mnie obywatelom jeszcze więcej do ich kredytów ale przynajmniej ceny znowu mi odlecą. A jeśli jakimś cudem dociułam to w nagrodę będę płacił 2x wyższe raty xDDD

Ten kraj #!$%@? mnie na każdym kroku i jestem tym zmęczony.


@
  • Odpowiedz
@czesu: ja myslalam ze polece na cheatach bo mam dokladnie tak samo, wiec wyprowadzilam sie do niemiec zeby szybko nalapac golda. Niestety nawet przy pensji 3500 EUR na reke nadal nie stac mnie na mieszkanie wieksze niz apartament 25m2 XD
  • Odpowiedz
@avatarr @Parmenides69 piszecie tak jakby to nie za PiSu zaczęły się te jazdy i rozdawnictwo. Więc samo jechanie po PiSie albo "uśmiechnięta Polska" nic do tego nie dają skoro nie było alternatywy bez takich #!$%@? postulatów i pomysłów. I nie, głosowanie na Konfe nie było alternatywą. Jeden z większych odłamów u nich też popiera rozdawnictwo i socjal, inny sam nie wie czego chce, a trzeci zbiera ekstremalny elektorat, który dla większości ludzi
  • Odpowiedz