Wpis z mikrobloga

Pytanie do sledzacych temat #uap . Czy Wy tez jestescie totalnie zrezygnowani tym tematem i generalnie wypaleni? Im wiecej slucham tych samych glow z zamknietego wianuszka lizania sie po wackach, typu Garry Nolan, Safratti, Sheehan i tym podobne figury, tym jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony do tego tematu. Wedlug Garryego Nolana najwiekszym dowodem na to, ze ufo jest prawdziwe, jest to, ze rzad USA sie tym zajmuje xD Nie zadne dowody typu fragmenty materialow, jakies slady biologiczne albo obserwacje z radarow, a to, ze ktos cos tam powiedzial XD

Przeciez taka teoria, ktora ten koles w tym zalaczonym, ponizszym wywiadzie przedstawil, to jest USA pod przykrywka "kosmitow" przeprowadza operacje odzyskania szczatkow rakiet Chinczykow i Rosjan na terenach obcych panstw, oraz blefuje, ze posiada super technologie kosmiczna, przez co byc moze Chiny beda sie baly zaatakowac Tajwan i postawic amerykanom ma o wiele wiecej sensu, niz to, ze sa kosmici. A ze znalezli kilku pozytecznych idiotow typu Grush czy Nolan, ktorzy podlapali taka narracje i popychaja ja dalej jest o wiele bardziej prawodopodobna niz to ze kosmici robia inwazje na nasza planete.
Sprawdzalo sie to podczas zimnej wojny, sprawdza sie teraz podczas zimnej wojny z Chinami. A nie moze zostac ten sekret ujawniony ze wzgledu na bezpieczenstwo Stanow Zjednoczonych, co ma w takim wymiarze naprawde duzy sens. I przez to ta legislacja Schumera nie mogla rowniez przejsc, bo wyszloby na jaw, ze nic tam nie ma i stracilibysmy mocna karte przetargowa w wojnie psychologicznej z Chinczykami.

Nie mowie, ze tak jest, ale to jak zachowuje sie ta spolecznosc ostatnio, wlacznie z Nolanem, albo tym Jayem z kanalu "Project Unity", albo konto twitterowe "Open Minded Approach" ma znamiona kultu i zatracenia sie w rzeczywistosci. A to tylko niektore przyklady. Np popularny kanal twitterowy UfoJoe przyznal sie ostatnio, ze ma ostre problemy z hazardem. Generalnie same kwiatki tego typu tam sa.

Generalnie ufotwitter i ludzie z kregu ufo to coraz wieksza odklejka (coraz bardziej przestaje to sledzic).

Change my mind.


#ufo #uap
malyludeklego - Pytanie do sledzacych temat #uap . Czy Wy tez jestescie totalnie zrez...
  • 38
argumentując, że Gruschowi się nic nie stało, a Snowden musiał #!$%@?ć


@Heekate: Tez mnie to wkurza,ze ludzie nie kumaja tego, co zrobil Grush i ze przeszedl przez sciezke legislacyjna na podstawie ustawy ochrony swiadkow i otrzymal "cleareance", a nie po prostu wykradl dokumenty i wrzuci do internetu. To jest dosc podstawowa roznica XD
Chyba powinienem pojsc do tego studia zamiast tego "eksperta" xD
co nie zmienia faktu, ze mozliwe jest, ze Grush mogl zostac nakarmiony dezinformacja i fejkowymi dokumentami.

@maly_ludek_lego: Jak w każdym przypadku jest na to 50% szansy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale takie wymyślanie, że ludzie, którzy zajmują się badaniem technologii, nie rozpoznali ruskiej rakiety, albo że gdyby Grusch mówił prawdę to by go załatwili jak Snowdena, no dramat, po co tak wymyślać.

PS mam nadzieje, ze dowiemy
@Heekate: @maly_ludek_lego @cooles @FOTEL @CastleGandolfo @siadatajta @bialy100k @siadatajta
I o to chodzi. Po to wchodzę na tag #uap po otwarta merytoryczna rozmowę.
Aż przyjemnie się to czyta bez obrzucania się nawzajem. Z wieloma z waszych uwag się zgadzam, a i mam podobne odczucia czy też podobny przebieg zainteresowania się tematem. Chciałoby się odpowiedzieć każdemu i pociągnąć temat ale deficyt czasu nie pozwala.
Super!
@maly_ludek_lego: lubiłem posluchać tego dziennikarza z Australii i dwóch pilotów marynarki wygląda na legitnych. Reszta to scam i sprzedawanie biletów na jakieś zjazdy xD

Chętnie poczytalbym dokumenty z czasów PRL na ten temat, ale zaginęły i ciekawe, czy teraz prowadzimy jakieś obserwacje.
@maly_ludek_lego: jutro napiszę coś więcej (jak zwykle więcej info po 16) bo teraz jestem po wpływem, ale pytanie zadane w pierwszym zdaniu ma się nijak do ostatniego w tym poście, więc mam trochę dysonans bo nie wiem co w końcu autor miał na myśli ()/
@maly_ludek_lego: a będąc bardziej precyzyjnym - czy pytanie jest związane z ogólnym zmęczeniem tematami okołoufologicznymi, czy może z jakimś randomowym chłopem z dupy wziętym, służącym na potrzeby subskrybentów jutubowych za eksperta od spraw niewyjaśnionych od roku 1945, który służył w wojsku lub w wywiadzie USA, na kanale znanym z zapraszania bajkopisarzy? Jeśli to drugie, to bardziej cenie zdanie kogoś, kto faktycznie był w służbach największego mocarstwa na świecie, a nie losowych
Czy Wy tez jestescie totalnie zrezygnowani tym tematem i generalnie wypaleni?


@maly_ludek_lego: Za dużo się nie wgłębiałem, ale widziałem wywiad z Coulthartem jak mówił, że jedno z rozbitych UFO było takie duże, że musieli zbudować nad nim budynek. Potem jakieś szarady, że wie gdzie to jest, ale nie powie i jakieś szarady, że pod znanym obiektem upamiętniającym cośtam i to leży u sojusznika USA. No i on tego nie może ujawnić,
@maly_ludek_lego: Moja opinia jest taka: zgadzam się z większością tego co napisałeś, ale nie ze wszystkim. Wytłumaczenie ogólnoświatowego fenomenu jakąś zimnowojenną grą wywiadowczą jest bardzo wygodne, ale wg. mnie istnieje wystarczająco dużo poszlak, aby stwierdzić, że to nie tłumaczy wszystkiego co dzieje się od (minimum) 1947, choć nie chce mi się tutaj na ten temat rozpisywać. Jednak wcielając się na chwilę w role adwokata diabła, dorzucę jednak parę ciekawostek, które mogą
wg. mnie istnieje wystarczająco dużo poszlak, aby stwierdzić, że to nie tłumaczy wszystkiego co dzieje się od (minimum) 1947


@rurarz: zgadzam sie, ale ciagle nie ma na to twardego dowodu, a ufo glowy zachowuja sie jakby juz on sie pojawil.
I pewnie większość tego tagu go obejrzy,


@rurarz: Ja przez pierwsze 2 lata tez wszystko ogladalem, ale teraz mi sie juz znudzilo i ogladam fragmenty na twitterze i reddicie, bo to sa w kolko powtarzane te same plotki. Po okolo 2 latach niczego nowego sie juz nie dowiaduje, a to co 'wiem' to nie jest tak naprawde zadna wiedza tylko pewne hipotezy - mam tu na mysli np "Dimensions" Vallee tudziez
@rurarz: dzięki. Swoją drogą dzięki za długa odpowiedź. Co ciekawe znałem większość tych informacji, ale nie wszystkie. Strasznie to zagmatwane i co smutne mało tu konkretów. No nie ma nad czym pracować, jedynie nad anegdotami i historyjkami. Nie dziwne ze mainstream się tym nie interesuje. Zwyczajnie nie ma na razie nad czym.

Ja osobiście nie sądzę żeby to się jakoś zmieniło w tym roku. Wyjdą prawdopodobnie podobni ludzie do Grusha, może