Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trafił mi się dziwny przypadek na #tinder
Moja taktyka to ciągle w prawo więc nie patrzę czy ktoś mi się podoba czy nie. Nagle natknęła się pewna laska lvl 18 ja lvl 23. Nie była w ogóle w moim typie bo trochę brzydka xD a nawet była wyższa ode mnie. Napisała „Hej co tam”. Stwierdziłem że powiem jak faktycznie jest. Pisałem, że jestem typowym depresiakiem siedzącym w pokoju i szlochającym, że nikt mnie nie chce, że ciągle siedzę w pokoju, nic nie widziałem, nigdzie nie byłem itp. itd. Pocieszała mnie i sama zaproponowała spotkanie. Ja nie miałem styczności z kobietami praktycznie wcale i nigdy nie byłem na spotkaniu z laską sam na sam, ale coś mi odbiło i się zgodziłem. Pomyślałem że będzie to dobre doświadczenie na przyszłość aby coś zmienić w sobie skoro i tak mi się nie podoba i zobaczę co mam do powiedzenia w kontakcie z dziewczyną. Na spotkaniu okazała się mega sympatyczną, towarzyską babką. Ma dużo do powiedzenia, sama zaczyna rozmowę, przerywała niezręczną ciszę. Zadawała pytania i mówiła że mam coś o sobie opowiadać, cokolwiek. Typ imprezowiczki - ma dość sporo znajomych z którymi często się spotyka, imprezuje i czasem chodzi na kluby. Mówiła że mam się nie stresować i mówić cokolwiek nawet totalnie bezsensowne rzeczy i że ona chce mi pomóc. Utrzymywała kontakt wzrokowy i była wyluzowana. Po spotkaniu często pyta jak się czuję, mówię ciągle że słabo i ciągle jej nawijam jakie to życie #!$%@?, ale ona ciągle stara się mnie pocieszać i mówi że potrzebuje czasu. Oprocz tego przewijają się jakieś randomowe bzdetne tematy ale jakoś ta rozmowa wisi w powietrzu .
Teraz pytanie o co się odjaniepawla? Co to za typ laski. Raczej odrzucam teorie że szuka bolca bo takowego zdesperowanego znalazła by spokojnie w klubie będąc typem imprezowiczki, albo wśród znajomych to po co jej zamulacz z depresją.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim narzekaj jej dalej na #!$%@? życie to szybko ucieknie jak sama jest „normalna”. Stary, dziołcha może Ci pomóc odzyskać równowagę i wziąć się za siebie. Może skończy się na przyjaźni, ale taka sytuacja powinna dać Ci kopa motywacyjnego. Widocznie coś w Tobie zauważyła i nie jest z Tobą tak źle jak myślisz o sobie czy życiu.
Generalnie, spróbuj wykorzystać ten 18nastoletni promyczek nadziei w swoim życiu i zacznij odzyskiwać witalność. Nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @jedna_odpowiedz właśnie tak myślałem, jeździliśmy po mieście od parkingu do parkingu, papierosek, gaducha (swoją drogą nie wiedziałem że jak na depresiaka potrafię aż tyle z siebie wydusić), kiedy była chwila ciszy ciągle się pytała jak mi się podoba i czy dobrze się czuję, super babka :D

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): buduj relacje mordo ja byłem 9 lat w związku i żałuje, że nie miałem koleżanek. also jak nie daje ci sygnałów zainteresowania to sobie daruj na razie podjazdy erotyczne, brzmi jakby chciała ci pomóc i tyle. spoko, że ci sie nie podoba. potraktuj to jako szansę, żeby wyjść z gówna. może cie na jakąś imprezkę z czasem zgarnie?
dobra rada - startuj tylko do tych co ci się
  • Odpowiedz