Wpis z mikrobloga

#psychodeliki #narkotykizawszespoko pytanie do bardziej doświadczonych: jakie są różnice między lsd a grzybami jeśli chodzi o trip? jeśli ktoś ma też doświadczenie z mikrodawkowaniem to też chętnie posłucham ;d w sensie slyszałem, że trip na lsd jest bardziej jak science fiction typu star wars a grzybowy bardziej fantasy jak władca pierścieni, ale czy to prawda to nie wiem ;c

jak już jestem przy temacie: mechanizm działania psylo/lsd vs mdma, jakie różnice? mdma wywala w kosmos serotonine a psylo/lsd po prostu atakują receptor 5ht2a i dlatego są halucynacje, wizuale itd? czyli serotonina wtedy tak bardzo nie rośnie?
  • 4
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: w skrócie, subiektywnie. LSD różni się od grzyba tym, że to pierwsze to po prostu syntetyczne działanie, jest fajnie itd. Natomiast grzyb działa tak, że masz to wszystko co opisałem wczesniej jednak wiesz. Żyjesz sobie na codzień, mijają cię obrazy ale tak na końcu, w twojej głowie jest taki mały "ty", który na małym krzesełku to wszystko widzi i ocenia, odnosi się do tego. W przypadku grzyba, jest tak, że