Wpis z mikrobloga

Bienkowska jest typowania na zastępcę obajtka.

Miały być konkursy, mocne nastawienie na doświadczenia i kwalifikacje. Mieli w nich startować wspaniali managerowie z firm prywatnych. Jest jak zawsze (jeśli to się potwierdzi).

Jak oceniacie ta kandydaturę w kontekście wartości Orlenu na giełdzie?

#gielda #meczennicypkn
  • 25
  • Odpowiedz
Beka z tych , którzy wierzyli , że przyjdzie PO i coś się zmieni.. kolesiostwo takie samo jak za Pisu. Conajwyżej kapitał zacznie wypływać z Polski na zachód. ;)
  • Odpowiedz
  • 14
akurat prezesi moga być partyjni. Byle reszta niżej była kompetentna


@kuite22: ja też tak uważam, stąd za obajtka kupowałem akcje Orlenu. Ale to działa tylko wtedy jak partia ma dobrym plan na strategiczna spółkę. Za pisu plan był. Za PO póki co go nie ma. Sami nie wiedzą czym Orlen ma być.

Kurde nie chce tu wątku politycznego robić ale chciałbym wiedzieć czy idziemy w koncern multienergetyczny i bardzo duże inwestycje
  • Odpowiedz
@markier: zaraz wpadnie tu @widmo82 i Cie zwyzywa od trolii, pisowcow i 60groszy, jak smiesz smiec smiac wogole mowic ze to moze nie byc dobry kandydat?! Prawa reka rudego w Brukseli, nie trzeba byc ekspertem zebym wiedziec co czeka ten koncern
  • Odpowiedz
@markier kabaret, zamiast fachowca wyłonionego przez konkurs, jak to wykopki widziały po zmianie władzy, to polityk PO i unijny komisarz, to dopiero będzie kukła, tylko zamist z nowogrodzkiej to rozkazy do prezesa będą przychodzić od Rudego i z Brukseli
  • Odpowiedz
@markier: Wiadomo, że w ostatnich latach przepalono sporo kasy, ale jest też sporo inwestycji w procesówkę, sporo sensownych (Olefiny III w Płocku chociażby) a i nawet coś nowego robi się w Trzebini i Jedliczach. Bieńkowska ma niestety twarz "starej" Platformy i ten powrót może nieco niepokoić. Ale jeżeli wzorem Objatka nie będzie się wtrącać w technologię (oprócz pokazania się od czasu do czasu na budowie), to niech sobie siedzi w tej
  • Odpowiedz
Jak oceniacie ta kandydaturę w kontekście wartości Orlenu na giełdzie?


@markier: tak samo jak kandydaturę Macieja Laska w CPK. Człowiek obeznany z nowymi technologiami, na czasie z trendami projektowymi, z BIM, taki idealny kandydat

  • Odpowiedz
@dcom

@markier: zaraz wpadnie tu @widmo82 i Cie zwyzywa od trolii, pisowcow i 60groszy, jak smiesz smiec smiac wogole mowic ze to moze nie byc dobry kandydat?! Prawa reka rudego w Brukseli, nie trzeba byc ekspertem zebym wiedziec co czeka ten koncern

I pudło. Przyszedł widmo i uważa że powinien to być ktoś zdecydowanie lepiej wykształcony i doświadczony zarządzaniem. Mimo wszystko patrząc na to doświadczenie i wykształcenie Obajtka i Bienkowskiej to
  • Odpowiedz
@markier: Plany wyglądały naprawdę dobrze. Miałem podobne podejście. W pewnym momencie, Orlen ważył mi już prawie 10% w całym portfelu. Ale tak bujało kursem, że zrobiłem kilka kółek. Obecnie zredukowałem do małego pakietu i chyba trzeba poczekać na rozwój sytuacji.

@widmo82 jakie doświadczenie ma Bieńkowska w biznesie? Bo z tego co kojarzę, to ona całe życie w polityce siedzi.
  • Odpowiedz
@brakslow przeczytaj ze zrozumieniem
Może wejdź na Wikipedia i spr jakie ma wykształcenie jedna i druga osoba oraz czym się zajmowali wcześniej. Jeśli nie widzisz różnicy to nie poradzę. Jedynie powtórzę że oczekiwałem lepszej kandydatury mimo że trudno być większym dnem niż obajtek
  • Odpowiedz
@widmo82: też czytaj ze zrozumieniem. Nic nie pisałem o wykształceniu. Pytam jakie ma doświadczenie biznesowe?
Zresztą wykształcenie też nic specjalnie związanego z biznesem.
Wiki:

W 1982 ukończyła IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu[2], w 1988 orientalistykę w zakresie iranistyki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 1996 Krajową Szkołę Administracji Publicznej (IV promocja), a w 1998 studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 no widzisz, nie potrafisz zadnego wpisu dac nie obrazajac albo kogos nie krytykujac... Twoje opinie, to nie zadne opinie, tylko rzeczy uslyszane z tv i 0owtarzane w zakmietej grupie swoich znajomych...

Nie wiem jak ma wyksztalcenie on albo ona, wiem natomiast jak mocno urosl orlen za ost kilka lat...

Mozesz mowic co chcesz, mozesz myslec co chcesz,krytycy z internetu smiesza mnie az do lez...

Kazdy twoj post za ost kilka lat
  • Odpowiedz