Wpis z mikrobloga

@Hrjk promowanie czyli wciskanie takich ludzi np do telewizji i ich obnoszenie się z ich orientacją seksualną.A o skutek to ja pytam właśnie bo nie rozumiem jaki ma przynieść.
@Hrjk Ja rozumiem ze istnieją.Pytanie brzmi dlaczego tak bardzo trzeba to promować?Ty pytasz dlaczego nie.Nie odpowiada to na pytanie.Równie dobrze mógł bym zadać pytanie dlaczego nie mieli byśmy promować heteroseksualistów obnoszących się z tym ze maja np żonę i uprawiają seks.Dlaczego te środowiska maja takie parcie na obnoszenie się ze swoją orientacja?To proste pytanie a nikt nie potrafi odpowiedzieć?
@pav40 przecież heteroseksualiści są pokazywani dosłownie w każdym serialu, filmie, książce. Nie znam serialu w którym nie ma wątku miłosnego między kobieta i mężczyzną. Nawet w kreskówkach są pokazywane takie związki. To się nazywa ekspozycja i to po prostu pokazywanie różnych aspektów życia, w tym związków homoseksualnych.

Natomiast Ty używasz słowa "promocja", które kojarzy się z marketingiem i nakłanianiem kogoś do czegoś (kupna, używania). Więc pytam, co miałaby taka "promocja homoseksualizmu" robić?
@Hrjk Ale ja pytam dlaczego tak bardzo ważne jest zapraszanie i pokazywanie tego w telewizji np w programie śniadaniowym.Piszesz o książkach itp. a ja pytam o telewizje i zapraszanie ludzi tylko po to żeby pochwalili się ze są homo.Nie zaprasza się heteroseksualnych osób do śniadaniówki tylko po to żeby powiedzieli ze maja np żonę i z nią sypiają.Piszesz”Wiec pytam,ci miałaby taka „promocja homoseksualizmu”robić?”To właśnie ja pytam co to ma na celu a
@pav40 Gdyby nie wykopowe prawaki to nawet nikt by nie zwrócił uwagi że pokazują homoseksualistów w śniadaniowej telewizji. A teraz dodatkowo okazuje się że to homopropaganda i nasz rząd nie zajmuje się niczym innym niż promocją lgbt. Skoro taka pierdoła kogoś upodła to znaczy że mamy problem w kraju i dalsze normalizowanie homoseksualizmu jest potrzebne
@maad No wiesz gdyby zapraszali specjalistów od problemów gospodarki to pomyślał bym ze zajmują się problemami gospodarki.Ale zaprosili kogoś innego jak rozumiem tylko po to żeby się pochwalił ze odstaje od naturalnej normy.Nie uważam żeby normalizowanie homoseksualizmu było komukolwiek potrzebne.
No wiesz gdyby zapraszali specjalistów od problemów gospodarki


@pav40: Do telewizji śniadaniowej? xDDDD

Nie uważam żeby normalizowanie homoseksualizmu było komukolwiek potrzebne


To dlaczego co drugi komentarz w internecie dotyczy #!$%@? w dupę i zakazu pedałowania? Dlaczego piętnowani są tylko mężczyźni z par homoseksualnych, a nie kobiety? Mamy 2024 rok, a na głównej lata 90
@maad No tak bo do śniadania lepiej pogadać o kolegach którzy się zapinają dla przyjemności.Dla mnie obie formy homo nie są normalne ale daleko mi od „piętnowania” ich.Dla mnie nie jest to naturalne i tak jak powiedziałem nie ma żadnej potrzeby normalizowanie nienormalnego.Sam użyłeś słowa normalizowanie czyli rozumiesz ze nie jest to normalne.Było ciężko ale w końcu mamy odpowiedź od znawcy.Argumentem za promowaniem środowisk lgbt jest normalizowanie rzeczy nienormalnych.Wymagało to jakiś fikołków
@pav40 co to za argument, że coś nie jest naturalne? Oni nie dali się zacipować lewakom, tylko się tacy urodzili. W świecie zwierząt też występuje homoseksualizm. Czy mówiąc "nienaturalne" masz na myśli "niezgodne z moją religią"? Bo wtedy mam złe wieści. To Jahwe jest nienaturalny, bo nie występuje w naturze.