Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Pierwszy raz w swoim życiu sprawdziłem ceny nieruchomości, zawsze myślałem że będe potrzebowac minimum 20 tysięcy wkłądu własnego, nie mam takiej kasy, mięsiąc dopiero w swoim zyciu przepracowałem, więc nie sprawdzałem cen.

teraz sprawdziłem i wiecie co, zaśmiałem się i pogodizłem że będe mieszkał z dziewczyną w jej mieszkaniu, kupionym przez jej rodziców bo ona tez by w zyciu nie kupiła xD

TRAGEDIA

To już w średniowieczu chłop miał lepiej bo se chate postawił koło rodziców i mógł zakłądać rodzinę, jedynie nie mógł wyjechać, tylko po co wyjeżdząć? Żeby gdzies indziej pole uprawiać? xD
  • 18
  • Odpowiedz
pogodizłem że będe mieszkał z dziewczyną w jej mieszkaniu


@siemankooo: Nie chcę być czarnowidzem, ale statystyczny człowiek ma wiele związków w życiu, zwłaszcza młody, więc jeśli jednak się rozstaniecie, to skończysz w najgorszej możliwej sytuacji - zmuszony do przeraźliwie drogiego wynajmu.

Więc myśl o nadchodzącej bece0% i wzięciu czegokolwiek, nawet "inwestycyjnie" (a w razie czego po prostu tam się przeprowadzisz).
  • Odpowiedz
  • 2
@Tiab: @Nilians Ja po prostu nie znałem cen, ubzdurałem sobie że mieszkanie kostzuje ze 150k a dom z 500k xD
kawalerke kupują studenci więc pewnie jeszcze tansza niz te 150k xD
i w takim urojonym świecie zyłem aż do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To już w średniowieczu chłop miał lepiej bo se chate postawił koło rodziców


@siemankooo: Czyli rodzice ziemię dali na to i materiały.
Twoi rodzice są w stanie dać ziemię i materiały? Jak nie to oni zachowali się gorzej niż w średniowieczu.
Teraz wypada żeby wkład własny chociaż zafundowali.
  • Odpowiedz