Wpis z mikrobloga

  • 1
@Linnior88: czyli uważasz to zachowanie za normalne i ani troche komiczne lub żenujące?

ps. najpierw sugerujesz, że nikt sie nie śmieje, a teraz jak pokazałem Ci dowód, to zmiana stanowiska??? nowe nie znałem
@majcius: szkoda że nie płaczesz tak mocno o bite kobiety molestowane dzieci i ludzie którym się dzieje bieda i krzywda , kwik i płacz ci się włącza bo kilka kobiet zrobiła performance lol
  • 0
@Linnior88:

1. ale do czego Ty sie teraz odnosisz? ile Ty masz lat? jeśli liczba przy Twoim nicku to Twój rocznik, to nie wiem, zapisz się na jakieś warsztaty logicznego myślenia, bo jest lipa xd

2. jeśli to dla Ciebie jest performance godny czegokolwiek, to patrz pkt. 1

3. skąd wnioski, że nie płaczę o kobiety i molestowane dzieci? xD po prostu sobie założyłaś, że tak jest i się trzymasz tej
  • 0
@Linnior88:

XDDD A TO JEST NAJLEPSZE

WsZyStKo MoŻe ByĆ sZtUkĄ, a potem wychodzą takie bezsensowne placki xD

nie będę z tobą prowadził dalszej dyskusji, jeśli uważasz to za forme sztuki (xdxd) to współczuje gustu i życzę miłego dnia
  • 0
@Linnior88: ale hahahha jakiego kupsztylka

śmieje się, ludzie się śmieją, co Ty brałaś udział w tym brodłejowskim perfomansie ukazującym prawdziwą tragedię państwa polskiego?

wyciągnij kija z dupy i pośmiej się z rówiesniczek, może to im otworzy oczy i zrozumieją, że performansy (XDD) nie są dla nich