Wpis z mikrobloga

@fhgd dwie sprawy:
1. serio przed wykopem nie wiedziałeś o słowie zakola? XD polski to twój drugi język czy jak?
2. siedzę na wykopie od 2016 (różne konta) i ani razu nie natknąłem się na słowo norwood
  • Odpowiedz
@fhgd: przed wykopem:
- nie widziałem wszędzie lewactwa
- nie wiedziałem że trzeba zlikwidować podatki by wszystkim żyło się lepiej
- myślałem, że ludzie mają #!$%@? na to co robią inni
- myślałem, że kobiety też mają problemy a nie super życie i setki przebiegu, kilku bankomatów i setki adoratorów dziennie
- nie słyszałem o woke
- nie widziałem że muszę zrobić operację szczęki, przeszczep włosów, urosnąć
  • Odpowiedz
@fhgd: i jeszcze przedziały, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy mężczyzna i kobieta, odnośnie wzrostu i wagi - człowiek żył kilkadziesiąt lat na świecie w błogiej nieświadomości zanim trafił w to bagno. Jednak na swoje usprawiedliwienie powiem, że lata temu tu było trochę ciekawostek i śmieszne obrazki. Dopiero z czasem zrobiło się bagno. Ale człowiek się nie orientuje kiedy to bagno się robi i nie wiedzieć kiedy utkwił w nim po
  • Odpowiedz
  • 29
@fhgd: całe życie mam zakola jak #!$%@? i dopiero na wykopie dowiedziałem się, że to straszny problem i powinienem mieć kompleksy - niestety było już za późno na reakcje bo miałem już wtedy znajomych, pracę i dziewczynę xD
  • Odpowiedz
@fhgd Norwood to rzeczywiście określenie dla ludzi siedzących w temacie, ale zakola? Toć nawet jak ktoś jest z niełysiejącej rodziny, to nawet w filmach problem łysienia bywa poruszany (szczególnie w komediach)
  • Odpowiedz
@Nemayu:
Ja słowa opa zrozumiałem tak: przed założeniem konta nie miał styczności z pewnymi poglądami dotyczącymi wyglądu. Dopiero lektura wykopu uświadomiła mu, że źródła swojego życiowego nieszczęścia niektórzy upatrują w deficytach urody.

Mam bardzo podobne odczucia i o istnieniu pewnych założeń odwiedziłem się na tym portalu. Przegryw, oski, normik, rożne pille i wiele innych słów było dla mnie nowością. Zdawałem sobie sprawę z istnienia kompleksów związanych z wyglądem (sam mam kilka),
  • Odpowiedz
@fhgd: no jak ktoś nie wiedział co to zakola to bardzo mi przykro.
Ale do reszty racja, festiwal #!$%@? ma trwać, kółko wzajemnej adoracji w przegrywie nie umierać.
Cały świat zły, winny - tylko nie przegrywy.
  • Odpowiedz
wy też przed założeniem tu konta nie znaliście słowa zakola/norwood?


@fhgd: Jak zakładałem tu konto to było tu o wiele więcej normalnych ludzi. No ale to było 15 lat temu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz