Wpis z mikrobloga

kupiony na erli


@Dymitrov: Ale z pewnie z Ikei :), kiedyś kupowałem zestaw talerzy Ikea na allegro, patrze na stronie Ikea taniej, no to myk anulowanie zamówienia allegro i jazda do Ikea, ostatecznie i tak nie kupiłem, bo takie badziewie, że łoo panie.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: ty nic nie rozumiesz. Jeżeli coś bojkotujesz jakiś sklep to musisz wyrzucić wszystko, co tam kupiłeś. Już zapomniałeś, że jak wykopki bojkotowały Decathlon i Leroy Merlin to też masowo wyrzucali na śmietnik rzeczy które tam kupili?

  • Odpowiedz
@Kapitalista777: jak już bojkotują to niech wypier!@#ą te fotele na śmietnik czy oddadzą potrzebującym. Poza tym coś tam sapali do założyciela IKEA że jest "be" - to tym bardziej nie kumam co te fotele u nich robią i czego Ziemkiewicz od kilku lat na nich siedzi. xD
  • Odpowiedz
Tak, na pewno Republika kupiła ten fotel w ciągu ostatnich kilku dni XD

@Kapitalista777: Ale to go nie spalili? I jeszcze uderzyli by w ten sposób w ideologię klimatyczną i ekologizm poprzez emisję CO2 i szkodliwych substancji w dymie?
  • Odpowiedz
@badreligion66: W 2021 chciałem kupić w Ikei taki fotel ale znalazłem na allegro identyczny od jakiegoś polskiego producenta ale ze dwie stówy taniej.
Zajebiście wygodny jest taki uszak,zwłaszcza z podnóżkiem.
  • Odpowiedz