Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytając komentarze z tego wpisu żałuję, że nie jestem z pokolenia Z, chyba pierwszego wychowująceo się w normalnych warunkach w tym kraju
https://wykop.pl/wpis/74473495/pytanie-do-osob-ktore-wychowywaly-sie-w-latach-90-
Przeglądając wcześniej tiktoka, widząc juleczki, ich chłopaków to zazdroszczę. Zazdrosczę tego, że młodzież teraz ma względnie bezpiecznie, chyba, że wdaje się np w narkotyki.
Ponieważ jestem na wykopie widzę korelację tagów #przegryw i #blackpill z latami 90, bo większość tagowiczów to ludzie 25+
Gdzie miało np się poznać dziewczynę skoro twoim rywalem zamiast bananowego oskarka był dwumetrowy seba, którego pięść była tysiąc razy gorsza niż bananowe poniżenie.
Teraz chodzę po galerii i z np julkami często chodzą chude wymoczki, gdzie ich mizerię retuje modna fryzura i ciuchy. Kiedyś zamiast julek były karyny, moim zdaniem dziewczyny bilion razy gorsze niż najbardziej hipergamiczne harpie przerypane przez mokebe. Platynowy, siwy blond, brązowa opalenizna, kozaki i twój lokalny rywal w postaci sebixa. Potem zodtał madkami zmalowanymi brwiami jak komoda. Piękne czasy, nie ma co.
Czasami wychodzę sobie w nocy na balkon na papierosa. Teraz jest zimno, więc robię to o cieplejszych porach. Czasami z zazdrością patrzę jak między blokami w nocy widzę tańce godowe młodzieży. Wcześniej mogłeś o takich porach zebrać oklep i skończyć na wózku inwalidzkim.
Ja do liceum piwniczyłem. Wychowywałem się we wczesnym dzieciństwie na amerykańskiej popkulturze z lat 80 i 90, życie w typoym high school małomiasteczkowej klasy średniej. Konfrontując to z polską rzeczywitością wtedy nabawiałem się ostrej ojkofobii, która niedawno mi w sumie przeszła.
Kluby? Do tak 2012 roku pójście do klubu nie było najlepszym rozwiązaniem jak nie miałeś ojca co by się podwiózł i odwiózł to musiałeś mieć czarny pas karate. Pierwszy raz w klubie byłem sześć lat temu.
Dlatego jak patrzę na pokolenie tiktoka to krew mnie zalewa z zazdrości, że nie urodziłem się 10, 15 lat później. Sztuczna inteligencja by mi pomagała w szkole. Choziłbym beziecznie na imprezy. Zamiast GG miałbym np discord, gdzie poznałem fajnych ludzi w zbliżonym do mnie wieku. Wiem, że zmęce, marudzę, a ten wpis to pretensjonalny wysryw. Kiedyś to było. Gówno było.

#lata90



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zgodzę się i się nie zgodzę.

Te wszystkie "wymoczki" jak ich nazywasz - przyjrzyj się na ich twarze i wzrost.... To są stereotypowe Oskarki.

Więc obecne czasy też dla przegrywów nie są łaskawe. W tamtych czasach wystarczyło nie być ofiarą miejscowych sebiksów i nie być jakimś ostrym spierdoksem, a los podsunąłby Ci kobietę. Sebiks wtedy był Chadem, ale Normany były bardziej szanowane przez kobiety. I kobiety nie miały tyle atencji
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe akurat bzdurę piszesz z tą urodą. Coraz więcej młodych sięga po zabiegi obecnie - nawet faceci. Widać po statystykach. Młodzi bardzo często też prostują zęby, wybielają je albo wydają na licówki/bonding/korony.
  • Odpowiedz
@dzoanakurpa: No tak.... Więc gdzie napisałem bzdurę? Jest teraz boom na looksmaxxingi, bo kanonem piękna jest dobrze wyglądająca twarz i przeciętna sylwetka (lub lekko umięśniona bez tryhardowania). Tak więc robią looksmaxxingi, aby naprawić to czego genetyka im nie dała. Ja tego nawet nie neguje
  • Odpowiedz