Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy 29 lat to za późno na zmianę? Coraz częściej robie sobie w głowie rachunek swojego życia i mówiąc krótko nie podoba mi się ono. To nie jest to czego chciałem i oczekiwałem. Częściowo jest to moja wina bo byłem zbyt bierny w swoim życiu, a częściowo środowiska w jakim się urodziłem, wychowałem - ale trudno. Potrzebuje teraz jakiś działań, zdecydowanych kroków, rewolucji w swoim życiu. Muszę wywrócić do góry nogami wszystkie sfery swojego życia. Pytanie jak to zrobić i czy to możliwe skoro przez całe życie byłem low-tier normikiem który stał się przegrywem.

tagi dla zasięgu:
#przegryw #rozwojosobisty #kariera #samorozwoj #rozwoj #motywacja #wychodzimyzprzegrywu #agepill #zycie #feels #niebieskiepaski #wykop30club #wykop30plus #przegrywpo30tce #nauka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy 29 lat to za późno na zmianę? Coraz częśc...

źródło: mJvhxjdqS

Pobierz
  • 15
@mirko_anonim: będziesz znał odpowiedź na to pytanie gdy będziesz miał 50 lat i zapytasz się siebie czemu nic nie robiłem jak miałem 29 lat, może żyłbym całkowicie inaczej. Z resztą znam gościa (a takich nie jest wcale mało) co w wieku 43 lat poszedł na studia, bo miał dość roboty fizycznej oraz miał kompleks tego, że nie miał wyższego wykształcenia. Więc w sumie nigdy nie jest za późno.
@mirko_anonim:


Zawsze trzeba próbować, ja mam 33 lata i po raz kolejny rozważam iść na jakieś studia zaoczne choć to pewnie nic nie zmieni, będzie tam jakaś dzieciarnia która będzie patrzeć na mnie jak na dziadka albo jakiegoś creepa, ale taka nauka języków np. rozwija mózg i opóźnia rozwój np. alzheimera, mimo że po 24 roku życia jest bardzo ciężko nauczyć się nowych rzeczy to trzeba próbować i mieć wywalone na
Pytanie jak to zrobić i czy to możliwe skoro przez całe życie byłem low-tier normikiem który stał się przegrywem.


@mirko_anonim: możliwe, ale trudne - bo już trochę "zamarzłeś" w wersji siebie którą najlepiej znasz

sam sobie zadaj pytanie jak wiele wysiłku czysto PSYCHICZNEGO wymagałaby zmiana przyzwyczajeń, wyjście ze strefy komfortu, nauka nowego

najlepiej zapisz sobie na papierze ten plan i małymi krokami próbuj
@mirko_anonim: Mój kumpel w wieku 29 lat poszedł na DZIENNE studia. Jeszcze ich nie skończył a już ma dobrze płatną pracę, którą znalazł po zdaniu 4 semestrów. Ja poszedłem na zupełnie inny kierunek nie związany z moim wcześniejszym doświadczeniem w wieku lat 30 - na razie chodzę i zobaczę co z tego wyniknie.

Pomyśl, że emerytura bedzie w wieku 67 lat - to znaczy, że za tobą jest około 7 lat
Czy 29 lat to za późno na zmianę? Coraz częściej robie sobie w głowie rachunek swojego życia i mówiąc krótko nie podoba mi się ono. To nie jest to czego chciałem i oczekiwałem. Częściowo jest to moja wina bo byłem zbyt bierny w swoim życiu, a częściowo środowiska w jakim się urodziłem, wychowałem - ale trudno. Potrzebuje teraz jakiś działań, zdecydowanych kroków, rewolucji w swoim życiu. Muszę wywrócić do góry nogami wszystkie