Wpis z mikrobloga

Ech, sam nie wiem mircy… chyba potrzebuję się jakoś wygadać. Mam 25 lat i od 5 lat jestem w związku z cudowną dziewczyną. Potrafimy rozmawiać na temat naszych uczuć, naszych poglądów, spędzać razem fantastycznie czas. Jest przekochana, czuła i jest to ogólnie dobry materiał na przyszłą matkę moich dzieci. Jest to moja pierwsza w życiu i dziewczyna i zarazem również pierwsza, z którą uprawiałem seks. Wcześniej całowałem się tylko raz w życiu i to na imprezie. Próbowałem wcześniej z innymi dziewczynami wiele razy i po wielu koszach w końcu mi się udało stworzyć z kimś relację romantyczną. Problem w tym, że od jakiegoś czasu w pewnym sensie uświadomiłem sobie że to z nią spędzę prawdopodobnie resztę swojego życia i nie będzie mi dane spróbować być z kimś innym. Obecnie jest w moim otoczeniu kilka koleżanek, którym wiem że się podobam i vice versa. Kusi mnie strasznie żeby spróbować czegoś nowego. Kochać się z inną dziewczyną, być w relacji z inną dziewczyną. Nie wiem jak sobie z tym dylematem poradzić. Na pewno jej nie zdradzę, a kiedy rok temu powiedziałem jej swój dylemat i „zerwałem z nią” to po jednym dniu wymiękłem i bardzo mi było do niej tęskno…
Nie mam zielonego pojęcia co robić…
Ten konflikt wewnętrzny wraca do mnie co jakiś czas jak bumerang i nie umiem go w żaden sposób rozwiązać. Mam pełno snów w których ją zdradzam z innymi dziewczynami… Czy ktoś był/jest w podobnej sytuacji?
Pozdrawiam
#zwiazki #milosc #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 77
Kusi mnie strasznie żeby spróbować czegoś nowego.


@UderzenieGrzmotu: stary ten dylemat ma KAŻDY facet, bo jesteśmy poligamiczni. Nieważne czy masz 20 czy 30 lat i spotkasz przyszłą żonę, zawsze jest z tyłu głowy "ejże to już to, to już niczego innego przez resztę życia nie porucham?".

Nie warto. Wiem, że się wydaje, że fajnie byłoby jakbyś sobie zaliczył a ona by poczekała kilka lat, ale to tak nie działa. I więcej
@UderzenieGrzmotu: ja jestem w takim związku od 18 lvl, też kiedyś pękłem, nie dawała mi ta myśl spokoju. Zerwaliśmy mieszkając już razem, puknąłem jakiegoś szona z Badoo, a potem do siebie wróciliśmy. Aktualnie jestem dalej ze swoją różową i nie licząc tamtej przerwy to już 15 lat z czego prawie 6 po ślubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UderzenieGrzmotu: A teraz pomysl że za 10 lat ta wspaniala kobieta urodzi Ci dzieci i poświęcić się ich wychowaniu zapominając o seksie z Tobą. Będzie ciężko, ale zadaj sobie pytanie czy tak bardzo dla Ciebie jest istotny kawał losowego ciepłego miesa w który chcesz wsadzić, czy jednak wspaniala relacją z kobietą z którą możesz porozmawiać i liczyć na to, że nie zostawi Cie w trudnych chwilach.
@UderzenieGrzmotu po pierwsze seks jest przereklamowany. Fajny ale przereklamowany.
Po drugie relacja z druga osoba to cos wiecej niz spedzanie czasu czy spanie w jednym lozku.
Po trzecie nie zdziw sie skoro juz jej powiedziales o swoich slabosciach ze to ona cie zdradzi.

Jak dla mnie to lepiej to zakończcie bo i tak nie idziecie w dobrą stronę a jeszcze jesteście młodzi.
@UderzenieGrzmotu: Moim zdaniem jak masz takie myśli i to tak silne to prędzej czy później to zrobisz chyba, że masz naprawdę wzorową silną wolę co w tych czasach jest rzadkie. Czy będziesz żałować? Duża szansa, że tak. Czy na pewno tak będzie? Zapytaj losu.

Kwestia też twojego rzeczywistego a nie urojonego SMV. Jeśli jesteś przystojny to nawet jeśli zakończysz związek to sobie znajdziesz dość łatwo kolejny, jeśli przystojny nie jesteś i
@UderzenieGrzmotu: Inna sprawa to sny, sny są trochę takim wglądem do duszy/podświadomości i pokazują tłumione lęki, pragnienia, projekcje. Jak śni ci się zdradza to trochę jak z postem, twój organizm chce jeść a ty go głodzisz. Ja tam w wolną wolę ludzi nie wierzę więc to zawsze kończy się przewidywalnie.
@olasgrb: wiadomo jakie by było bo to męskie środowisko, ale jakby kobieta zadała takie pytanie na fb/wizarzu jak jeszcze żył to miałbyś odpowiedzi typu rzuć go stara, zabaw się xd Wszystko zależy od środowiska.
@UderzenieGrzmotu rozmawiałem kiedyś z pewnym starszym panem w pociągu.

Powiedział mi mniej więcej tak:
Przyjdzie moment, że będziesz w życiu szczęśliwy, ale zabraknie ci seksualnego ognia. To ciężka i trudna sprawa. Będzie rozsadzać cię od środka niczym stopniowo wbijany gwóźdź. Sprawi to że będziesz niszczył każdą teraźniejszą chwilę. Masz wtedy dwie opcje.

Rozejść się pójść za tym głosem. Lub męczyć się całe życie. Teraz powiem ci coś z pozoru brzydkiego i niepopularnego.
@UderzenieGrzmotu: Najwięcej samotnych osób w okolicy 35-40 których znam to takie, które były w długim związku mniej więcej od liceum czy studiów, a potem stwierdziły, że może jednak poruchać co innego. I się okazało że jednak nie ma tylu adoratorów lub adoratorek obok jak myślały, a jeśli już to osoby #!$%@?ęte.

Z drugiej strony najbardziej trwałe związki które znam to te od liceum czy studiów.
Na szczęście moje i wasze nie aspiruję już na żadnego chłopa, zresztą mam prawo mieć swoje standardy i granice, nie muszą się nikomu podobać

@cleopatre: A jak znajdziesz chłopa,który będzie spełniał twoje standardy i będziesz mu się podobać( ͡º ͜ʖ͡º)??
@UderzenieGrzmotu: To że ci się to śni to może oznaczać nie tylko jakieś ukryte chęci ale też lęki, że boisz się to zrobić bo wiesz że ją stracisz. Ja polecam spytać się wewnętrznie siebie czy serio to jest osoba z którą chcesz spędzić resztę życia. Jeżeli czujesz taką pewność to zostań z nią i ewentualnie idź do psychologa i to przegadaj. Jeżeli nie czujesz tego, chcesz się wyszaleć to zostaw ją
To jest nierealne, nie ma nawet o czym mówić XDDD


@cleopatre: To ja jestem ciekaw jakie ty masz wymagania??????????Z przyjemnością bym usłyszał chyba,że to są tak wysokie wymagania,że po prostu specjalne je sobie ustawiłaś,żeby nikt się nie znalazł???