Wpis z mikrobloga

@Devilus: Trochę wstyd się przyznać xD Ja miałem mieć w znieczuleniu miejscowym ale zacząłem uciekać z fotela jak mi mieli robić operację i zrobili mi ostatecznie pod narkozą xD
  • Odpowiedz
@USER_303:
Oj tam zaraz wstyd, pewnie też bym tak zrobił... albo z miejsca nie zgodził się na znieczulenie miejscowe i żądał narkozy xD
Ja to nawet przed dentystą mam stracha i jak mi mają coś robić, to do najmniejszej pierdoły wołam o znieczulenie, choćby tylko dla własnego psychicznego komfortu, a co dopiero jakbym miał oglądać masakrowanie mojego nosa z perspektywy pierwszej osoby... zdecydowanie za dużo wrażeń jak dla mnie xD
  • Odpowiedz
@Akinori456: sam muszę kiedyś zrobić bo u mnie podobny problem. W zimie smarkam jak #!$%@?, w lato z racji, że jestem alergikiem mam okres, że bez xylometazolinu ani rusz. Irytujące.
Powodzenia Mirku, odwagi!
  • Odpowiedz
@Akinori456
Miałem w październiku rok temu w Warszawie na szaserów, nic strasznego, oo operacji trochę niewygodnie do czasu wyciągnięcia płytek z nosa ale idzie znieść.
Choć był na wykopie artykuł że gość po takiej operacji zmarł bo coś nie pykło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Akinori456 mam skierowanie już kilka miesięcy na to. Poszedłem do laryngologa bo mój różowy stwierdził, że tak dalej chrapać nie mogę i pchamy się w oddzielne sypialnie. Daj znać jak poszło! Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
boisz się? Zmiany życia na lepsze? xD

Chłopie ale ci zazdroszczę, wreszcie będziesz mógł spać jak człowiek.

Też muszę sobie przegrodę zoperować ale jak usłyszałem ile trzeba czekać na operację(ponad 370 dni), to jakoś zrezygnowałem.


@SyntetycznySamiecAlfa: No i za te 370 dni zdasz sobie sprawę jakim jełopem byłeś, że się nie zapisałeś.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Choć był na wykopie artykuł że gość po takiej operacji zmarł bo coś nie pykło ( ͡º ͜ʖ͡º


@JoannitaPL: kurde człowieku w czwartek podobną operację() wiedziałem, żeby nie otwierać wykopu w poniedziałek rano. Chociaż może to i lepiej @Akinori456 daj znać jak poszło
  • Odpowiedz