Wpis z mikrobloga

@Tryggvason: @Summer92: @ortalionowy: i jak w smaku to białko bez laktozy od greatone? obecnie na stanie smaki caffe latte, cookie i wanilia

ogólnie jestem fanem białka kfd o smaku lodów waniliowych, ale tu mnie zaciekawiła niska zawartość laktozy, tylko zastanawiam się jak to wpływa na smak
  • Odpowiedz
@roninq6 szczerze ci powiem, że smak nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Nie trawię laktozy i to był główny powód zakupu i smialo mogę powiedzieć, że dolegliwości są minimalne. Wcześniej brałem WPI od chłopa z bloków i też byłem zadowolony. Zawsze bylem team KFD, ale ostatnimi czasy za bardzo odlecieli z cenami.
  • Odpowiedz
@Tryggvason: i rzeczywiście czujesz dużo mniejsze dolegliwości niż w przypadku białka KFD WPC 82?

mi o tyle na smaku zależy, że lubię sobie dorzucać białka do jakichś płatków etc. dlatego zastanawiam się jakby dała radę wanilia od greatone
  • Odpowiedz
@roninq6 Zdecydowanie tak, ale jakiekolwiek dobre WPI ma też niewielką ilość laktozy więc działa na podobnym poziomie tylko, że jest droższe. Kiedyś w KFD też mieli WPC bez laktozy, ale nie wiedzieć czemu przestali produkować. Ja też dorzucam do płatków czy szejka żeby podbić smak, wiadomo, ale aż tak mocno się na tym nie skupiam. Akurat mam wanilię bez laktozy i jest przyzwoita. Ogólnie jestem zadowolony z tej marki i mam nadzieję,
  • Odpowiedz