Wpis z mikrobloga

@archubuntu ja pierd#$@, przecież nawet wedle tej logiki powinno tam być "wróciłom" na Twittera a nie "wróciło" na Twittera

Jak nawet takie "gwiazdy" nie umieją się wysłowić poprawnie to jak normalni ludzie mają to ogarnąć
@archubuntu

@WielkiNos: Typowa lewica jest typowa. Postuluj używanie definicji i kategorii tak bardzo użytecznych, że sam się w nich gubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Screen mnie rozwalił, chyba wracamy do średniowiecza i rozkmin filozoficznych na poziomie ile diablow zmieści się na główce od szpilki XD

BTW non men loving non men? Czyli że istnieje po prostu kategoryzacja na "men" i resztę "non-men" xdd
@WielkiNos uwielbiam wykorzystywać tą durnote dzisiejszego świata. W listopadzie byłem w galerii w Poznaniu, zjadłem KFC (Kentucky sraj cziken) i dosłownie po minucie zaczęła się walka. Ta #!$%@? posnania jest tak wielka że póki dobiegłem do klopa już było na wylocie. Męskie kible oczywi wszystkie zajęte, więc #!$%@? się do damskiego a tam krzywe wzroki. Jedna do mnie, że to damska. Ja na to, że identyfikuje się jako 40 letnia rozwódka i