Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z pracy i tak przed wejściem do domu pomyślałem sobie o tych chłopakach po jednej i drugiej stronie, którzy w ten mróz siedzą w okopach :/ Człowiek biegiem z samochodu do domu leciał bo mu zimno, #!$%@? życie chłopa na wojnie...

#ukraina #rosja #wojna #pogoda
Kadet20 - Właśnie wróciłem z pracy i tak przed wejściem do domu pomyślałem sobie o ty...

źródło: asd213

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Kadet20 ja miałem podobnie, tylko smutno mi było na myśl o Ukraińcach, ale z drugiej strony wesoło na myśl o ruskich, więc w efekcie dosyć obojętnie i pojechałem do Burger Kinga zjeść
  • Odpowiedz
@Kadet20: Szkoda w #!$%@?. teraz sobie pomyśl, co by było, jakby mieli rozum po obu stronach (RUS UKR) i po prostu odmówili umierania za starych dziadów i poszli do domów...
  • Odpowiedz
@BreathDeath: jest na Netflix dokument o takich zwykłych chłopakach Niemcach podczas wojny i historycy zbadali że oni wcale nie musieli zabijać, tzn. nie było przymusu, kto chciał to odmawiał udziału w rozstrzelaniach, oczywiście wtedy był ostracyzm, wyśmiewanie od tchórzów, itd.. wielu odmawiało, większość strzelało
  • Odpowiedz