Wpis z mikrobloga

Wykopki próbują wmówić ludziom, że Duda wygrał głosami wyborców Konfederacji, co jest rzecz jasną bzdurą, ponieważ

1) Sondaż uwzględnia tylko tych co szli na wybory, a gro osób (w tym ja), którzy głosowali w 1 na Bosaka, w drugiej zostali w domu. Gdyby takie dane uwzględnić w słupkach, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Poza tym, ewentualne proporcje 51-49 wśród głosujących w kucowym/narodowym elektoracie to i tak bardzo dużo głosów dla Trzaskowskiego.

2) Gdyby Platforma nie połasiła się na partyjny interes i dała przepchnąć Hołownię lub Kosianiaka-Kamysza, to Dudy by dziś nie było. Tak dla nich ważne było wspólne dobro i odsunąć PiS, że liczył się tylko wynik kandydata partii. Ja chętnie w 2 turze poparłbym WKK. Nad Hołownią bym się musiał zastanowić, ale jest dużo bardziej lubiany i tolerowany od tęczowego Rafałka, którego nawet niezdecydowani wyborcy nie lubią

3) Akcja "Mimo Wszystko Duda" była pisowską propagandą, ale jak widać wykopkom PiSowska propaganda nie przeszkadza wtedy, kiedy mogą dowalić innym przeciwnikom i chętnie ją łykają xD

#polityka #bekazlewactwa #wybory #konfederacja #4konserwy
  • 23
  • Odpowiedz
@Kopyto96: wykopki sobie wszystko dopowiedzą byle pasowało im pod narrację. Ja się pytam gdzie jest ten sojusz Konfederacji i Pisu i czemu taka cisza była gdy politycy konfederacji oświadczyli, że nie będzie żadnego bratania się z PO ani z PISem. Można debatować czy jest to partia dobra czy zła ale faktem jest, że jest to jedyna partia, która nie robi swoich wyborców w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Akurat patrząc na to co PO #!$%@? w ciągu niecałego miesiąca swoich nierządów nigdy się tak bardzo nie cieszyłem że Duda jest jeszcze prezydentem
  • Odpowiedz
  • 4
@dupxo997: A co ty jesteś komuch jakiś, że masz taki tok myślenia? xD Ja za nikogo nie odpowiadam i gardzę tą waszą wymuszoną kolektywizacją i przypisywaniem do określonego wora. Poza tym, skąd wiesz na kogo on głosował? Na jego profilu widać głównie krytykę Tuska xD
  • Odpowiedz
Ja się pytam gdzie jest ten sojusz Konfederacji i Pisu i czemu taka cisza była gdy politycy konfederacji oświadczyli, że nie będzie żadnego bratania się z PO ani z PISem


@General-franco: to jest wlasnie dowod tego, ze bedzie sojusz, wiesz, szachy 7D, wypieraja sie dla zatarcia sladow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sondaż uwzględnia tylko tych co szli na wybory, a gro osób (w tym ja), którzy głosowali w 1 na Bosaka, w drugiej zostali w domu


@Kopyto96: widzę, że wyborcy Konfy jak ich przedstawiciele - w najważniejszych głosowaniach taktycznie się wstrzymują, byle pisowcom nie zaszkodzić za mocno xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ITT neuropejskie NPCe nie ogarniające że możemy wciąż mieć różne poglądy na różne sprawy i nie tylko z tego powodu nie rzucamy się sobie do gardeł ale wciąż możemy głosować na to samo ugrupowanie polityczne :)
  • Odpowiedz
@General-franco to można napisać praktycznie o każdym polityku.
Majątek czy kariera polityczna nie jest zadnym wyznacznikiem jakości.

Chyba że Sasin, Morawiecki i reszta stonki są dla ciebie jakimś autorytetem to przepraszam.
  • Odpowiedz
Nad Hołownią bym się musiał zastanowić, ale jest dużo bardziej lubiany i tolerowany od tęczowego Rafałka, którego nawet niezdecydowani wyborcy nie lubią


@Kopyto96:

Trzaskowski ma tylko trochę większą charyzmę niż Mariusz Błaszczak i Waldemar Pawlak. I ogólnie jakoś ciężko się go słucha.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie, bo ja jestem wyborcą PO, tak więc będę głosował na swojego kandydata. Gdyby jednak mój kandydat nie przeszedł do drugiej rundy, a rząd okazał się kleptokratyczną mafią niszczącą demokratyczne państwo prawa, to wtedy głosowałbym na kogoś, kto by ten rząd mógł blokować.
  • Odpowiedz