Wpis z mikrobloga

-No to chodź Ricky. Zapraszam do Sunnyvale, tu jest Sunnyvale - osiedle baraków. Baraki. Sunnyvale po angielsku słoneczna dolina. Zapraszam cie Ricky. Psik! czekaj kotka wygonię, psik psik Steve French!. Chodź Ricky zapraszam do baraku. Tutaj uprawiają kosmiczny hasz. O zobacz Ricky ja podlewam rośliny. O ja podlewam ach ach. Czekaj zamknę drzwi. Ricky zamknę drzwi i będę mówił. Zobacz co tu pisze: Randy Bobandy latinolover, Jim Lahey to chlor, J-roc sie przebiera, gównowiatry, seksowny gnojek. Tu Cyrus narysowany patrz. Tutaj pisze Cory i Trevor kradną benzynę. A tu jeszcze pisze sraskłacz - sy, ry, a, sy, ky, ły, a, cz. Fajki, odpowiedzialność, rentierzy, dżalapinio.
-To twój barak jest tak?
-To mój barak. O, tu! Zobacz! Mam telewizor i video, nagrywaj! Tu mam Patricka Swayze, Zielonego #!$%@?. Patrick Swayze tanczy, a Zielony #!$%@? łamie kości. Dirty Dancing. Nagrywaj! Patrick Swayze tańczy, a Zielony #!$%@? łamie kości. Swayze i #!$%@?. Dobra!

#chlopakizbarakow #trailerparkboys #pietrekkogucik #pasta #morenka #heheszki #pdk
RejestratorRodzynek - -No to chodź Ricky. Zapraszam do Sunnyvale, tu jest Sunnyvale -...

źródło: comment_1595074320bae7bANaIMzjKzHovirymu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz