Wpis z mikrobloga

po co drogi kindle jak można tańszy pocketbook


@Maly_Jasio: Jak reagują na np. pęknięcie złącz ekranu w pierwszym miesiącu? Jest płatna opcja "nie interesuje co się stało - dostajesz nowy"?
on ma 6.8 cali, to jak smartfon. Jak komfortowo sie na nim czyta? Maly ekran nie przeszkadza?


@why1sthat: Już 6 calowe są spoko. Inne proporcje(!) i charakter ekranu. Mam oba sześciocalowe - nie ma porównania w czytaniu.
@bialy100k: Pierwszy pockebook używałem kilka lat bez problemów, aż doczekał swoich czasów (zniszczyła się matryca) Teraz mam inny model pockebooka i dziala sprawnie od 2 lat.

Z Kindlami jest trochę jak z Pampersami, tzn marka definiuje produkt. Myślisz pielucha mówisz Pampers, myślisz czytnik mówisz Kindle, a producenci tych marek chętnie windują ceny, bo mogą. Tymczasem są na rynku inne marki tych produktów, gdzie o wiele korzystniejsza jest relacja jakość/cena.
Tymczasem są na rynku inne marki tych produktów, gdzie o wiele korzystniejsza jest relacja jakość/cena.

@Maly_Jasio: Mam pewne porównanie - w domu od chyba 2010 są czytniki Kindle (3 modele), Barnes&Noble oraz Sony. Czyli "nie tylko Kindle". Prawdopodobnie kolejnym czytnikiem będzie Kobo albo coś podobnego typu. Powód "zmiany" - chciałbym znaleźć coś co ma możliwość wprowadzania danych do bardzo prostych tabelek, bo często robię jakieś pomiary - telefon nie jest przy