Wpis z mikrobloga

Pozwoliłeś głupiutki narodzie rządzić PiS-owi bo się obraziłeś na Tuska, ośmiorniczki, zegarek Nowaka i OFE więc teraz zbierasz tego plony jakimi jest rozpie*dol prawny czy wizytacja przestępców u głowy Państwa śmiejących się do wspólnych zdjęć.

#polityka #sejm #tvpis #bekazpisu
  • 47
  • Odpowiedz
@jarezz: I właśnie przez takie #!$%@? jak Twoje zawsze będzie ta grupa wykluczonych ludzi, którzy niestety głosują na PiS, bo się śmiejesz z biedy jakiej doświadczyli. Możesz temu zaprzeczać ile chcesz, ale realnie istnieją ludzie, którym PiS pomógł w tej kompletnej biedzie wraz z 500+, na który osobiście pluję, ale ślepy nie jestem i wiem, że dla części społeczeństwa był wręcz ratunkiem. Ratunkiem, który dostali po okresie władzy gdzie nikt się
  • Odpowiedz
  • 0
@k1npatsu tak tak... Zacząłem pierwsza pracę w 2009. Najniższa krajowa plus prowizje. Na początku za najniższa tylko spokojnie się utrzymywałem.

Popracuj w budowlance. Oficjalnie to wszyscy na najniższej, w MOPS jako ubodzy, kilka klocków wypłaty pod stołem.
Ja jechałem w delegacje i kupowałem żarcie, a oni #!$%@? wołowinę z darów UE.

Nie mówię, że nie ma biednych ludzi ale jam słyszę, że 500+ kogoś ratuje to wiem, że to albo nieroba albo
  • Odpowiedz
@jarezz: Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiał, bo wyraziłem się dosyć agresywnie ostatnio. Ja się z Tobą zgadzam co do faktów, natomiast duża część kraju widzi to inaczej z jakiegoś konkretnego powodu i ja jedynie się staram tutaj zrozumieć o co biega. Mam trochę ludzi w swoim otoczeniu, którzy w pracy doświadczyli pozytywnych efektów 500+ (budżetówka, kadry itd.). Podkreślę, że mówimy tutaj o początkach rządów PiS, drugą kadencję dostali za spełnienie
  • Odpowiedz
  • 0
@k1npatsu ja nie jestem radykalne obecnego rządu, zwolennikiem owszem ale krytycznie patrzaacym na ich działania. Pisząc krytycznie pisze o ocenianiu ich posunięć l, a nie oceniania że wszystko ideał. Tłumaczę tylko dlatego, że zaraz ktoś napisze, że jestem zwolennikiem, a krytycznie podchodzę dk nich.
  • Odpowiedz