Wpis z mikrobloga

@ren-downhill: true, zagadywanie do kobiet to rak, najlepiej jest mieć w nie toalnie #!$%@? i być dla nich wredny z początku, dopiero potem po czasie "troche ją polubić", nie podchodzić ciagle, ale pokazać się i stwarzac okazje by widziała, ale samemu nie inicjować. Włącza się wtedy "okazja która niewykorzystana na zawsze przepadnie" i od wtedy po zagadaniu do niej cie nie oleje, trzeba mieć "pretekst". Nieraz widziałem totalnie brzydkich gości z
  • Odpowiedz
@ren-downhill: jak kolega wyżej tylko z perspektywy kobiety, nie jest to przyjemne o ile sama nie dajesz sygnałów do zagadania, nie zawsze masz humor do rozmowy, możesz być już z kimś w związku, albo pierdyliard innych spraw, które sprawią, że kobieta cię odrzuci, skuteczność tego rozwiązania oceniam na promil i to góra, więc osoby chwalące tę metodę miały farta (statystycznie na poziomie 6 w totolotku), albo #!$%@?ą od rzeczy
  • Odpowiedz
@nirvikalpasamadhi: ja jak olewam kobiety to po prostu zadna nigdy nie pisze nie odzywa sie itd. Tego typu rady nie działają dla brzydkich ludzi. Jedynie pisząc do kogoś można w jakiś sposób trafić w końcu na konkretną desperatke lub osobe w jakiejś #!$%@? sytuacji. Ale nie pisząc ani nic nie robiąc możesz se być 5-10 lat i nikt cie nie zauważy ani z tobą nie porozmawia. Zresztą kobiety mi i tak
  • Odpowiedz
@Pavulenko: tak naprawdę nie jest bardzo ważne jak przystojnie wyglądasz, oczywiście ma to jakiś wpływ i jest to atut ale ani nie wymóg, ani też nie gwarancja:

-good posture (chodzić wyprostowany, nie zgarbiony)
-noticeable grooming (nie musisz wyglądać jak model, ale ma być widać że dbasz o siebie)
-nice fitting clothing (nie za obcisłe, nie za luźne ubrania)
-a seemingly positive attitude
-good weight (tak, pasowałoby nie być grubasem, go
  • Odpowiedz
@ren-downhill: dzięki za udostępnię tego filmu miras. Odzwierciedla blackpilla w 100% , szczególnie z tym zagadywanoem do lasek, i w klubie jak jesteś chadem, vs jak jesteś brzydkim/normikiem
  • Odpowiedz
@nirvikalpasamadhi: no ale czaisz ze nie istnieje dla brzydkich ludzi interakcja z kobietami, jakikolwiek start? One po prostu nie odpisuja, mozesz napisac do tysiaca osob i kazda olewa, bo po prostu nie jestes atrakcyjny. Typie xd mi nawet laski na wozkach inwalidzkich nie odpisuja xD jak do ciebie kobiety odpisuja to znaczy ze w zyciu brzydki nie byles. To jest zupelnie inna rzeczywistosc chlopie, wez sobie zaloz konto z ryjem 1/10
  • Odpowiedz