Wpis z mikrobloga

Uprzejmie informuję, że użytkownik bordo @lucky_luck_ dostał jednodniowego bana.

@lucky_luck_ dodał dzisiaj znalezisko, które wylądowało na głównej:
Postepowa rodzina wg lewicy https://wykop.pl/link/7328323/postepowa-rodzina-wg-lewicy

Moderacja dodała do tego znaleziska tag # polityka i usunęła wszystkie inne tagi dodane przez OP-a.

#wykop #bekazlewactwa #moderacjacontent #afera
WykopX - Uprzejmie informuję, że użytkownik bordo @luckyluck dostał jednodniowego ban...

źródło: WykopX

Pobierz
  • 19
@mati1990: ja nie mam zamiaru sie kopać z koniem. Będą chcieli to postawią na swoim, ja po prostu staram sie pokazać pewne patologie, bo ogłaszają sie jako serwis tworzony przez społeczeństwo - zapomnieli chyba dodać że tylko przez te wybrane, z odpowiednia narracja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@lucky_luck_: niestety większość to wie ale że większość użytkowników ma pokrewne zdanie co m0deratorzy to nic nie da. a wręcz będą przyklaskiwać cenzurze bo jest po ich myśli. w sensie teraz jak władza się zmieniła, centralnych mireczków jebiących prawo i lewo po równo jest mało.
@mati1990:

w sensie teraz jak władza się zmieniła, centralnych mireczków jebiących prawo i lewo po równo jest mało.


I to mnie boli, bo w moim mniemaniu tacy ludzie są najbardziej poukładani. Żadna skrajność nie jest dobra. Co jest niepokojące dodatkowo, moim zdaniem, to to, że w obecnych czasach ludzie normalni sa już uważani za prawicowców
Za takie praktyki powinni być nagłośnieni i ponieść konsekwencje, myślałem, że ta cenzura się uspokoiła ostatnio, ale taki ruch to brak jakichkolwiek standardów..