Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie wiedział to pisałem wcześniej, że primemma ma prawdopodobnie bana na 7 dni i jak widać miałem rację. Również radziłem im żeby zweryfikowali sobie kanał i włączyli zarabianie ale z jakiegoś powodu dalej tego nie zrobili. Ostatnio został dodany free fight Bagieta Vs Olejnik za którego wleciało ostrzeżenie XD widziałem, że wlatuje im czasem +18 na filmach więc to była kwestia czasu.. ogólnie są w czarnej dupie bo muszą robić teraz transmisję na stronie. Konferencja i darmowe walki również będą na ich witrynie ( ) ktoś tam dał naprawdę nieźle dupy. Oni w ogóle nie uczą się na błędach i nie biorą sobie rad ludzi do serca ¯\(ツ)/¯


#famemma #primemma
odyn88 - Gdyby ktoś nie wiedział to pisałem wcześniej, że primemma ma prawdopodobnie ...

źródło: IMG_1767

Pobierz
  • 13
  • 0
@CeZ_: jedyna osoba która dostała z tego powodu bana był to nitro, spójrz na np. kanał sportowy który miał to w dupie i nic się nie stało. Myślę, że skrzynka zgłoszeń u youtuba musiałaby się palić od zgłoszeń żeby musieli zareagować. Pozatym robienie restrima z strony każdy przecież może zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) (o ile primemma wyrazi zgodę)

rozumiem, że nitro się nie zgodził? Bo on w sumie nie przepada za tą federacja


@odyn88: ogólnie pewnie by się zgodził, chyba nie ma jakiejś spiny z Prime, ale ze względu, że Muran jest na karcie i (może) Kasjo to odmówił
@odyn88: Ja już wielokrotnie tutaj pisałem, że prime się nie uczy na błędach i zachowują się jakby komentarzy nie widzieli, a z tego co ja widzę to jest z nimi coraz gorzej.
Tak nawiasem ta grafika którą dodałeś do posta wygląda jak promocja inwalidów sportowych i umysłowych za jednym razem (nie wliczam tylko tych co stoją najdalej bo nie wiem kto to). Mi by było wstyd robić galę i widzieć na