Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że Wąsik z Kamińskim do Dudy pojechali wyposażeni w torby ze szczoteczką, dresikami, jakimiś klapkami, bielizną, itd. Tymi samymi zresztą, które naszykowali sobie do pierdla. Także są gotowi, zarówno na nocowanie w pałacu, jak i ewentualne wywleczenie przez policję w celu odbycia kary.

Dzisiaj popylają sobie w dresikach po pałacu, a jutro te same dresiki będą jak znalazł, jakby ich jednak posadzili. Cwany ruch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 15
tak jest towarzyszu! ku chwale polski ludowej!!


@elperson: przestań robić z siebie durnia. Nigdy nie lubiłem komunistów tak samo jak od 3 lat nie lubię PiSu. A Komorowski był obok dudy i wałęsy jednym z najgorszych polskich prezydentów.
Więc skończ pindolić głupoty. Bo ci dwaj dostali prawomocny wyrok sądu i zostali skazani na więzienie co to za Durny prezydent który ułaskawia jawnych przestępców?
po uwięzieniu Piłsudskiego w Cytadeli Warszawskiej też pewnie tak pisano


@elperson: no proszę cię... Porównujesz dwuch cwaniaków którzy zostali osadzeni przez sąd na karę więzienia i robili wszystko aby nie trafić do więzienia do CZLOWIEKA KTÓRY BYL NAJWAŻNIEJSZYM POLAKIEM DLA ODRODZENIA SIĘ POLSKI I DLA JEJ OBRONY PRZED BOLSZEWIKAMI, przecież on był ważniejszy niż papież. A ty ich porównujesz do Piłsudskiego.
Czasem się zastanów oczyma piszesz.
Więc tak ci dwaj byli
cwaniaków


@mpetrumnigrum: mówisz o zasłużonym pośle kilku kadencji, wieloletnim ministrze i szefie CBA. Człowieku, który poświecił kilka lat swojego życia, aby twoja rodzina mogła żyć bezpiecznie. Wstyd mi za to jak go traktowano
mówisz o zasłużonym pośle kilku kadencji, wieloletnim ministrze i szefie CBA. Człowieku, który poświecił kilka lat swojego życia, aby twoja rodzina mogła żyć bezpiecznie. Wstyd mi za to jak go traktowano


@elperson: mówię o cwaniaku który WIELOKROTNIE I ŚWIADOMIE ŁAMAŁ PRAWO nadużywając stanowisko posła i nadużywając stanowisko szefa CBA TYLKO POTO ABY PARTIA W KTÓREJ BYŁ ZBIERAŁA HAKI NA OPOZYCJĘ NIELEGALNYMI METODAMI.
KAMIŃSKI I WĄSIK TO SA ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO Którzy