Wpis z mikrobloga

Super biznesmeni z drugiego budynku przy ul. Liwskiej w #warszawa byli tak chciwi, że przedobrzyli. Na razie beka się zakończyła, a niesprzedanych mieszkań 70% w inwestycji.

Tak to jest, gdy z 9900zł za metr w kiepskiej miejscówce przy torach i głośnej trasie robisz 15100 zł za metr - w kilka miesięcy, bo przecież i tak się sprzeda.

No patrzcie, chyba jednak nie. Mimo całej tej pompy, to większość waszych 50m^2 klitek za 800k z garażem nie poszła. A miał być plan idealny.

Gdyby jakimś cudem uwalono BK0%, to kisnąłbym widząc, jak szybciutko schodzą z ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 21
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ja nawet nie zakladalem, ze za 10k sie to sprzeda, ale przejeżdżając to sporo tam aut obecnie, a jeszcze gorzej po drugiej stronie trasy też jakaś nowa inwestycja jest i tam wali szambem do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś kupi
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: aż to sobie wygooglałam i powiem tylko wow. Duży, siedmiopiętrowy blok jak każdy inny, brzydszy niż skanska buduje, taki jakich setki się stawia. Ale gdy inni deweloperzy przynajmniej próbują marketing jakiś zrobić dając na wizualizacjach cokolwiek co jest zaletą (nie wiem że rodzina jedzie na rowerach bo park obok mogà pojechać) to oni na wizce narysowali że każdy będzie miał na balkonie kwiaty zamiast prania jako jedyny element estetyczny budynku
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ja jestem ciekawy co się teraz rozgrywa w głowie takiego dewelopera. Dostał życiową szansę od losu. Koledzy przekupili kogo trzeba, a ten idiota nie skorzystał przez chciwość.
Podobna sytuacje miał kolega z mieszkaniem na Płaszowie - dew po ogłoszeniu beki podniósł ceny o 1k/m. Kolega chciał uciąć z 1M na 970k i deweloper się stanowczo nie zgodził(wręcz prawie go wyśmiał - hehe możemy zrobić drożej). To było jakieś dwa miesiące
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

deweloper ma czas, marżę ma tak doebaną że nawet jak spuści o 33% to będzie grubo na pkus zarobione I będzie soę śmiał w kułak.


@Podstarzaly_Mandalorianin: deweloper ma kredyt i każdego miesiąca musi płacić odsetki. Mógł mu sprzedać 3% taniej niż po podniesionej cenie. Teraz zapłaci odsetki i będzie musiał sprzedać kilkanaście % taniej.
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: kto to kupi? zobacz na ta inwestycje. https://www.bi-polska.pl/mieszkania/warszawa/novelia-bemowo sprzedali wszystko a tez ceny mieli podobne. a blok wstawiony pomiedzy ogrodki dzialkowe a trase S8 - trase ktora na tym odcinku nie ma ekranow. ludzie z oknami na polnoc beda mogli liczyc samochody przejezdzajace trasa oraz wrzucac worki ze smieciami do pociagow towarowych przejezdzajacych pod ich oknami. w bonusie prestizowa nazwa ulicy - Wieśniacza :)
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: ja na nic nie liczę, ale zastanów się: 70% budynku nie sprzedało się w lokalizacji koło metra w okresie największego szału beki.

Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez beki0% po prostu to nie jest atrakcyjne w żaden sposób.
  • Odpowiedz
, te ławeczki z grillem na dachu - przecież to jakiś koszmar, przestrzeń stworzona do posiadów przy piwku, dostępna dla wszystkich sąsiadów i ich znajomych tuż nad oknami sypialni, no co tu może pójść nie tak.


@LGirl: tam by nikt nie siedział, bo na zewnątrz jest mega głośno. Tarasy i balkony niepotrzebne i nieużytkowe, a tylko podwyższyły koszt budynku.
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: jeść woła bank, a teraz jeszcze Janusze którzy kupili obligacje i czekają na odsetki za pożyczone pieniądze. W tym roku niektórzy obiecywali 13% r/r (45% w skali 3 lat).
Wszystkie leasingi na samochody, biura sprzedaży, politycy, synowie i córki też wołają o pieniądze. A jak deweloper jest na giełdzie to jeszcze inwestorzy oczekujący dywidendy.
  • Odpowiedz
@borjaki: o kurde - i ten opis xd

Odetchnij od zgiełku miasta


Zamieszkaj w NOVÉLIA Bemowo i odetchnij od wielkomiejskiego pośpiechu i zgiełku. Dzięki licznym terenom zielonym, takim jak parki, lasy, czy znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Rodzinne Ogródki Działkowe spokój poczują zarówno rodziny z dziećmi, właściciele czworonogów, seniorzy oraz osoby aktywne.


Jedyny plus to metro
  • Odpowiedz