Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
Pobierz SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...
źródło: temp_file849131337186049324
  • 147
@Redbulltabak Nie mam zamiaru Cię przekonywać. Ale wracając do głównego wątku, to moim zdaniem serial nie trzyma poziomu nawet KMN. Obejrzalem po opiniach w Internecie oraz po obejrzeniu fragmentów na YT, i okazuje się, że te fragmenty, to w sumie wszystko co tam jest śmieszne. Pomysł ciekawy, warto obejrzeć żeby samemu wyrobić sobie opinię. Ale spodziewałem się wiele więcej, i na pewno nie jest to coś, do czego bym chciał wrócić. Może
@SaintWykopek uwielbiam ten serial, najbardziej uśmiałam się kiedy Jan Paweł uderzał drzwiami o głowę żony. Poziom kabaretów ? Nawet poziom japońskich teleturniejow xD i bardzo dobrze
@bregath: ladna odklejka, wykopki jak zwykle rzeczowo xD
@TheDziobaker @Hatespinner o czym mam pisac na wykopie jak nie o famemma? xD Z takimi debilami jak wy jak widac nie da sie o czyms innym dyskutowac, bo juz sie zesraliscie bez zadnych argumentow, bo wam ulubiony serial osmielilem skrytykowac
  • 0
@SaintWykopek: To jest serial dla ludzi których śmieszą seriale pokroju Przyjaciele, Jak poznałem waszą matkę czy Teoria wielkiego podrywu. Którzy mają ubaw oglądając polskie kabarety lub chodzą na polski standup. Dla ludzi których najśmieszniejszą postacią komediową jest Dr Housa.


@WH40K: nic z tego co wymieniłeś mnie nie śmieszy, kabaretów i standupu nienawidzę, a 1670 uważam za bardzo dobry serial XD