Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czego się uczyć, żeby być konkurencyjnym na rynku pracy, szukam jakiejkolwiek pracy biurowej, której nie mogę znaleźć. Angielski, Excel czy programowanie odpada, bo to umieją tysiące ludzi na stanowiska entry level. Czego mogę sie nauczyć (najlepiej w krótkim czasie), żeby się wyróżnić na tle konkurencji? Studiuje zaocznie (zarządzanie), ogarniam Angielski C1 i Excela (tabelki przestawne, VLOOKUPY, IFY i inne proste funkcje ogarniam, mam dokładnie w CV opisane co umiem). Wysłałem już sporo CV i wszędzie to samo, ponad 100 osób wysyła i brak odzewu, w ten sposób to można szukać pracy 2 lata i dalej nic nie znaleźć :(

#pracbaza #praca #robpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: musisz nauczyć się być przystojny i dynamiczny. zacznij od fryzury.

PS. jak nie przechodzisz nawet pierwszego etapu i odpadasz na odsiewaniu cv to może właśnie tu jest problem? zrób nowe cv, bardziej na czasie
Anonim (nie OP): Sam chciałbym wiedzieć. Mam jakieś doświadczenie, a i tak cisza, zero odezwu. Konkurencja jest ogromna i ciężko się przebić, trzeba naprawdę się wyróżniać, mieć duże doświadczenie i umiejętności. Rozważam zmianę branży, ale nie wiem nawet w jakim kierunku iść. IT wydaje się ciekawe, ale jest przecież tylu pasjonatów, którzy od młodego wieku wymiatają, a ja musiałbym się uczyć wszystkiego od podstaw, byle dostać jakiś entry level ( ͡
@mirko_anonim inny język obcy - norweski, duński, niderlandzki czy niemiecki. Moja znajoma po filo fińskiej po zatrudnieniu w jednym korpo się dowiedziała że i tak była jedyną kandydatką XD Ale fiński jest bardzo trudny, więc idź w coś łatwiejszego.