Wpis z mikrobloga

Na mnie największe wrażenie zrobiło Port de Tudons podjeżdżane od Villajoyosa i Vall de Ebo podjeżdżane od Pego.
Jak planujesz spędzać czas w mieszkaniu w ciągu dnia, to naprawdę warto mieć południową ekspozycję.
  • Odpowiedz
  • 0
Na mnie największe wrażenie zrobiło Port de Tudons podjeżdżane od Villajoyosa i Vall de Ebo podjeżdżane od Pego.


@Kloper: dzięki, sprawdzę

Jak planujesz spędzać czas w mieszkaniu w ciągu dnia, to naprawdę warto mieć południową ekspozycję


@Kloper: w mieszkaniu raczej tylko sen, bo czasu będzie mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klefonafide @wujekwichura : Szosa zdecydowanie.
To co wymienił @Im_from_alaska + Bernia, Miserat, Vall de Laguar, Pla de Petracos (?) taka droga co idzie od CV-720 bezpośrednio do Valldebo, Planes->Beniarres->Castello de Rugat też spoko ale trochę daleko z Calpe.

Dla mnie zdecydowany top w okolicy to kaniony koło Cofrentes.
Jak macie auto to zdecydowana polecajka. Niesamowita widokowo trasa. Można zostawić auto w El Balco de Montroi i dalej rowerem Dos Aguas -> Millares->Otonel
  • Odpowiedz
Ja bym się zastanowił czy Calpe to najlepsze miejsce na nocleg


@acars: this. z calpe, żeby pojeździć coś ciekawego albo się wyjeżdża la fusterą albo w drugą stronę, główną drogą w stronę alicante. do tego calpe samo w sobie jest smutne jak #!$%@?.

planowałem na ten rok pojechać tam znowu, ale z bazą gdzieś w pobliżu denii, ale w końcu stwierdziłem, że #!$%@?ć i jadę do girony - o wiele przyjemniejsze
  • Odpowiedz
@acars nie ma dużej różnicy w temperaturach między calpe i Girona, ale fakt, w calpe jest trochę cieplej. A -5 w Andorze może sobie być, bo tam jest słonecznie i sucho, a najgorsza jest wilgoć
  • Odpowiedz
@klefonafide a czemu nie Benidorm:) bliżej, łatwiej wyjechać w góry do La Nucii, Finestrstu. A do Calpe rzut beretem. Na długo jedziecie? Bo jak na tydzień to nieoplaca się nie wypożyczać roweru. Przecież co najmniej 100 euro zapłacisz za bagaż. Do tego rozkładanie, składanie. Transfer z lotniska, kolejna dopłata.
  • Odpowiedz